Skocz do zawartości

Rzeka Wisłoka


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ma ktoś może informację o miejscówce w Rzochowie,tam gdzie był kiedyś prom ?? Jaki jest dojazd?

I czy nada się tam woda na feederka :)

A co do weekendu postanowił jeszcze raz spróbować sił,na nocnej zmianie może akurat się uda.Bo ostatnio dwa dni spędzone z kumplem efektem było tylko 5 cert ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wahania wody w Wisłoce, to chyba sprawka jakiegoś zaporowego speca-fachowca, gdyż opadająca woda podejrzanie wolno się oczyszcza.

PS

W Tuszymie ktoś bardzo zasmakował w szczupaczym mięsku :rolleyes: - usunąłem dwa urwane zestawy żywcowe z jednego korzenia - istotnie, w tym miejscu są szczupaki - szkoda miejscówki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tuszymie jest wiele fajnych miejscówek na Wisłoce tylko nie umiem ich wykorzystać. Jak by ktoś był chętny coś podpowiedzieć poduczyć , ze spinem czy tez grunt/fedeer to chętnie je pokaże, są też takie gdzie spokojnie można autem wpaść a niewiele osób o nich wie , jest tez żwirownia od strony Przecławia ,sporo klatek i ostróg.:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisane miejsce znam - od razu napiszę, że bolenia tam tyle, co na odcinku Pustków-Przecław - czyli bardzo mało.

Właśnie ze względu na stosunkowo łatwy dojazd, w tym (z pozoru) fajnym łowisku jest cienko z rybami - regularne wycieczki amatorów rybiego mięsa (certa i świnka wyjadane w okresie ochronnym) robią swoje :rolleyes: - zębacze też tam kiedyś były...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku co by nie powiedzieć to wędkarzy na tym odcinku jest zaskakująco mało, większość z nich przesiaduje na żwirowni w Przecławiu , z którą Wisłoka po wylaniu połączyła się chwilowo. Ostatnio nawet kontrolowała mnie tam straż rybacka , przez 2 tygodnie widziałem tam 2 wędkarzy. Z ich relacji , są na tym odcinku małe sumy (do metra) , klenie, certy, świnki. Sam złapałem w tym roku kilka cert/świnek ( ciężko mi określic), okonia( uderzył w zwijaną ukleje) , ale chciałbym połowić z kimś kto pokazał by mi krok po kroku jak łowic i jakich zanęt/ pzrynęt używać , gdzie zarzucać, by skutecznie łowić w rzece z tak dużym uciągiem. Dawno temu złapałem tam klenia 43 cm, wstawiam zdjecie ( oczywiście wrócił do wody)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.