Skocz do zawartości

Rzeka Wisłoka


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram przedmówców...Podwyższenie składek do niczego dobrego nie prowadzi.Ten kraj jest chory a co najgorsze z roku na rok jest coraz gorzej.Gdybym miał najkrócej określić to co się dzieje z naszymi składkami ,użył bym tego Piotr Urban, były burmistrz Leżajska, utworzył dla siebie stanowisko w spółce miejskiej? - 4 grudnia 2014 ,nawet wietnamska mafia by na to nie wpadła :D:D:D. Trzeba wystosować petycje do władz o stworzenie kilku dodatkowych kół ...:D

Dziki kraj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na wisłoce w Rzochowie (stary prom dokładnie).

2 godziny łowienia kilka puknięc okoni nic wiecej :(

Woda po kolana wiec to raczej to,choć teoretycznie są tam głębsze dołki wie c juz sam głupieje;)

Mam pytanie dla łowiących w okolicy Mielca.

Gdzie można zapolować na sandacza w naszych okolicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze zagląda na wisloke kolo mostu na Tarnów łowićie tam cos macie sie czym pochwalić ja bywallem tam wiele razy i tylko jeden klen ale widuje tam od czasu do czasu na kamieniach wędkarzy ale czy cos wyciągają nie wiem czy to jakis pusty odcinek czy ja mam pecha ? A mieszkam tam bardzo blisko i szkoda mu ze nuc się nue trafia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie tylko na mietowego ale i też na leszcza,klenia i certunie.Jak będzie tak pogoda jak jest w tej chwili,to ja w marcu w bluzie siedział będę.Z tego co przeczytałem w gazecie to ma być ciepło.No ale to wiemy to są tylko przypuszczenie i nie wiadomo czy im się sprawdzi.Sorki za pisownie ale mój PC odmówił dalszej współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Dzisiaj 2,5 godziny spacer z z bocznym trokiem po odcinku miejskim.

Niestety bez efektów (woda dobra, podniesiona, czyściutka).

Ogólnie dużo wędkarzy( jeżeli można ich tak nazwać, bo teksty o pysznym kawiorze szczupakowym troche nie na miejscu), również bez efektów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Dzisiaj 2,5 godziny spacer z z bocznym trokiem po odcinku miejskim.

Niestety bez efektów (woda dobra, podniesiona, czyściutka).

Ogólnie dużo wędkarzy( jeżeli można ich tak nazwać, bo teksty o pysznym kawiorze szczupakowym troche nie na miejscu), również bez efektów.

Pozdrawiam

takich to tylko po ryju lać.. a potem dziwota że ryba się nie wyciera....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.