Skocz do zawartości

Rzeka Wisłoka


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

[ATTACH=CONFIG]26251[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]26252[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]26253[/ATTACH]

okolice kładki były jeszcze 2 sztuki ale spadły, niestety straży nie spotkałem a miałem nadzieje na 1 kontrol :D

co do jednej z tych ryb nie jestem pewny czy to jaź czy kleń ale może ktoś doświadczony rozpozna i rozwieje me wątpliwości :)

Edit: usunięto załącznik niezgodny z regulaminem

Może i będe upierdliwy ale jak ty kolego nie rozróżniasz klenia od jazia to jak zdałeś egzamin na karte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wieki :rolleyes:temu zdawałem egzamin a dokładnie lata 80'I pamiętam jak dziś że powiedziałem że Szczupak żyje tylko w jeziorach :o:o:o I musiałem powtarzać egzamin to były czasy ,stres i respekt.

A teraz tak jak z wszystkim po łebkach aby zaliczyć.:cool::beer:

Co do wędkowania dzisiaj ,to miałem taką ochotę się wybrać ale jak się dowlekłem do domu rowerem pod dzisiejszy silny wiatr 8 kilometrów to mi się odechciało rybek.:P:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój egzamin wyglądał tak przyjechałem do takiej wioski koło której znajdowały się kilka stawów Był to zwykły dom jakieś gospodarstwo od razu zobaczyłem gospodarza i po paru minutach rozmowy powiedział że jak przyjdzie żona to wypisze mi papier że zdałem egzamin tak się stało żona przyszła i dostałem papierek.:eek: Jak widać wszystko tak w PZW tak wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdanie czy zdawanie lub odwrotnie nie zdawanie a zaliczanie to nie oznacza że człowiek nie musi znać i przestrzegać przepisów.Wszystko reguluje mentalność homosapiensa. Jak jest teren zabudowany to nie powinno się przekraczać 50 km/h...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko problem wyglada na tym ze karta w UK nie zezwala wedkowac gdzie sie chce...wiekszosc to kanaly...a reszta najlepszych miejscowek typu rzeki,kanaly jeziora jest zarazerwowana dla czlonkow klubow, wiec albo placisz za przynaleznosc do klubu nawet kilka stowek F rocznie albo placisz podczas kontroli bailiffowi na brzegu rzeki,kanalu od kilku do kilkanastu F ...a czasami 2-3 km odcinek nalezy to kilku klubow wiec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie zmienia faktu, że egzaminów nie ma a ryb jest znacznie więcej niż w Polsce. Chcesz łowić to płacisz wędkarstwo to drogi sport a w Polsce poprzedni ustrój zrobił z tej pięknej dyscypliny tanią rozrywkę dla ludu a i przy okazji zamrażarę można załadować po brzegi... z resztą to nie miejsce na tego typu przeciąganie liny. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy spacerek w rejonie Złotnik wiatrzycho że łeb urwać chciało z rybek nici:D tylko fotki porobione są

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez RICARDO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Łowił ktoś może w Rzochowie tu gdzie był dawniej prom?.Interesuję mnie jaka jest tam woda,płycizna czy znajdę jakąś rynnę ? Bo chciał bym na tym weekendzie posiedzieć z feederkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od strony Rzochowa jest płycej, na środku rzeki jest rynna a po drugiej stronie głębina, ciekawe miejsce, ale chyba za duży stan wody jak na tą miejscówkę (mogę się mylić nie wiem jaki jest aktuakny stan). Jeżeli chcesz połowić na feder musisz rzucać w rynne bądż pod drugi brzeg. Z tej strony jak będziesz rzucał w dół rzeki to uważaj na zaczepy, jest ich dużo. Na feederka proponuję iść w górę rzeki jakieś 150 metrów. Woda spokojniejsza, głęboka i kiedyś była fajna burta od strony Rzochowa. Dawno tam nie byłem, ale miejsca są dość mocno zróżnicowane.

Poniżej promu jakieś 200 metrów też są fajne głęboczki, w których często dawniej siedziały karpie. Ogólnie polecam ten odcinek rzeki, kiedyś tam było wiele fajnych miejscówek. Jak jest teraz możę się od Ciebie dowiem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.