Skocz do zawartości

Chatbox - mini chat


krs

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie nie do końca poprawnie działa. gdy wchodzę na forum i zjeżdżam na dół widzę ramkę chatbox i nie ma treści jest tylko loading,.. ale cala strona jest już załadowana i czekać można bez końca.. jeśli kliknę chatbox otwiera mi się chatbox na całej stronie i wtedy dopiero widzę zawartość. czy ktoś ma podobnie do mnie ?? przeglądarka jakiej używam to Mozilla Firefox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukam przyczyny, problem pewnie jest w tzw. AJAXie, przeglądarka nie odświeża chata.

Mam prośbę, spróbuj zainstalować Google Chrome i sprawdź czy pod tą przeglądarką też masz ten problem. To trochę dziwne że pod FF i IE jest podobnie, sprawdź i daj znać. Z góry Dzięki!

Link do Chrome:

http://www.google.com/chrome?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rapala wszystko jest wlaczone tak jak pisales :) na chromie dalej to samo.

czyli problem wyglada tak nie zaleznie jaka przegladarka. zaraz wejsciu na forum z strony glownej wyskakuje loading... bez konca :) natomiast gdy przegladniemy jakis temat czy napiszemy posta i wracamy na forum po przez klikniecie forum to chatbox pokazuje loading i po ok 1 s sa widoczne wiadomosci na chatboxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to przez antywira/spyware/firewala, ablo jakieś g...no włączone na routerze, może masz jakiś filtr włączony ? Spróbuj wyłączyć av. Jak nie pomoże chętnie bym zalogował się przez TeamViewera na Twojego kompa i sprawdził co się tam dzieje, czy to faktyczni wina forum czy twojego kompa/sieci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.