Jump to content

Które koło?


phoenx

Recommended Posts

Witam

Po kilkuletniej przerwie i poprzednim sezonie spędzonym w roli zastępcy pomocnika tragarza sprzętu dwóch znakomitych rybaków, przyszła pora zapisać się znów w szeregi PZW. Ostatnia moja opłata i wpis w ówczesnej legitymacji wędkarskiej' miały miejsce w kole wędkarskim na Solinie. Jednak od czasu jakiegoś mieszkam w Rzeszowie i wędkarski 'bakcyl' powrócił. Tutaj rodzi się pytanie - które koło PZW wybrać? Gdzie zastanę zacnych wędkarzy tudzież aktywnych działaczy?

Widzę na forum, że pojawiają się też propozycje opłat okręgu Przemyśl/Krosno, bo wody górskie tam 'lepsze' - mogę to zrobić będąc członkiem koła rzeszowskiego?

Link to comment
Share on other sites

Opłacając składki w okręgu Przemyśl będzie Cię to kosztowało ok 260 zł- w tym wpisowe,górskie i nizinne. Dzięki porozumieniu z Krosnem uzyskujesz dostęp do ich wód łącznie z Soliną. Te opłaty możesz najprościej i bez problemowo zrobić np. w sklepie wędkarskim w Dynowie(łatwo go zauważysz wjeżdżając do Dynowa od strony Rzeszowa po lewj stronie).Do tego na ulicy Akacjowej:mad: w Rzeszowie dokupujesz okręg Rzeszów za ok 130 zł i to wszystko:)

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze chwila, moment i Ci z Akacjowej naślą na nas hakerów bo im ludzie uciekają. A Admina pozwą za szkodliwe działanie na rzecz Związku. Szkoda, że nasz Okręg jest lipny i zacofany bo kilka fajnych kół by się znalazło np. w Leżajsku czy Mielcu.

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że tylko o San(w szczególnosci os), trochę o Zalew Soliński, o pozostałych wodagh niestety nie pamięta, więc przestrzegam w ślepą wiarę w " propagandę sukcesu".

Wybierając się w Bieszczady z muchówką najczęściej łowię w okolicach Leska, dlatego ta informacja mnie bardzo cieszy.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy