Skocz do zawartości

VI zlot Karpiowy PSW


Rekomendowane odpowiedzi

Postaram się dostosować do każdego ustalonego terminu ,niemniej jednak byłbym za końcem wakacji. Ze względu na to ,że jest to łowisko komercyjne i wymaga wcześniejszego zarezerwowania stanowisk ,prosił bym wszystkich ,którzy są zainteresowani udziałem w Zlocie o potwierdzenie tego faktu w niniejszym wątku.Dzika Woda jest dość znanym i chętnie odwiedzanym przez karpiarzy łowiskiem więc zakładam ,że rezerwację stanowisk szczególnie na weekendy ,trzeba robić ze sporym wyprzedzeniem.Z tego co wyczytałem ,łowisko nie jest duże a do dyspozycji jest tylko 7 stanowisk więc zakładam ,że najlepszym rozwiązaniem będzie kierowanie się zasadą "Im wcześniej tym lepiej " .

Dla zainteresowanych strona łowiska http://www.dzikawoda.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym terminie stanowisko numer 7 będzie zajęte przez kolegów właściciela. Osoby te wiedzą że w tym czasie będzie odbywał się zlot karpiowy PSW którego głównym celem jest integracja:beer: Pozostała część łowiska jest do naszej dyspozycji a samo łowisko w tym czasie jest zamknięte dla osób z zewnątrz. Co do stanowisk to mamy jeszcze wolne miejsca więc zapraszamy i czekam na chętnych! Jeżeli zostanie wolne stanowisko to właściciele Tomek i Krzysiek chętnie do nas dołączą i wezmą udział w zlocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak jak wyżej pisałem termin zaklepany. W przyszłym tygodniu napiszę co i jak w temacie zaliczki ale wcześniej skonsultuję się z @rapala

Co do samej organizacji imprezy to już pewnie @lenox będzie tym kierował z racji doświadczenia itd. Ja ze swojej strony służę pomocą więc jak coś to pisać. Właściciele łowiska są skłonni ufundować jakieś drobne upominki np. dla łowcy największej ryby i chętnie też pomogą w samej organizacji. W ten weekend będę tam dwie doby to po niedzieli będzie więcej informacji. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.