Skocz do zawartości

VI zlot Karpiowy PSW


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 16.08.2017 o 21:19, adamus78 napisał:

Ja w sobotę z rana planuję wpaść, to pewnie stanowiska będą obsadzone, myślę że ktoś mnie przygarnie na miejscówkę :beer:.

Podobnie jak @Michał82 łowię z rzutu więc się jakoś dogadamy.

 

Możemy w sumie usiąść razem na którymś stanowisku aby chłopakom nie chlapać jak będą wywozić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie. Myślę że koledzy nie będą mieli nic przeciwko żeby udostępnić wam stanowisko nr.1:) Z tego co doczytałem to mamy aktualnie 11 osób. Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić. Zostało jedno wolne miejsce do obstawienia i mamy stan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiam mapkę z zaznaczonym dojazdem do łowiska. Droga którą jedziemy do czerwonej strzałki to TARNÓW - ŻABNO. W zaznaczonym miejscu skręcamy z głównej drogi i kierujemy się wzdłuż żółtej linii. Wieczorem wyśle do każdego wiadomość z numerem telefonu. Jeżeli będzie jakiś problem z dojazdem to postaram się pomóc;)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mukuz napisał:

Wstawiam mapkę z zaznaczonym dojazdem do łowiska. Droga którą jedziemy do czerwonej strzałki to TARNÓW - ŻABNO. W zaznaczonym miejscu skręcamy z głównej drogi i kierujemy się wzdłuż żółtej linii. Wieczorem wyśle do każdego wiadomość z numerem telefonu. Jeżeli będzie jakiś problem z dojazdem to postaram się pomóc;)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

 

Wyprzedziłeś mnie bo miałem pisać właśnie o numer telefonu bo droga wydaje się zawiła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2017 o 19:15, rapala napisał:

Z mojej strony mam propozycję aby każdy z uczestników  zabrał ze sobą jakiś mały upominek a całą pulę  zgarnie łowca największej ryby Zlotu.

Było by fajnie, zawsze któryś z Nas miał by jakaś pamiątkę ze zlotu i pewnie coś by się do karpiowania przydało. Ilu jest chętnych na cos takiego?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przyjazdu w piątek to najwcześniej na godzinę 9.30. Aktualnie prawie wszystkie stanowiska są zajęte a kilka ekip kończy zasiadkę dopiero w piątek. Teoretycznie doba zaczyna się od 12.00 ale jak będziemy na 9.30 to będzie ok. Chodzi o to żeby komuś nie wisieć za plecami z samego rana...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mukuz napisał:

Co do przyjazdu w piątek to najwcześniej na godzinę 9.30. Aktualnie prawie wszystkie stanowiska są zajęte a kilka ekip kończy zasiadkę dopiero w piątek. Teoretycznie doba zaczyna się od 12.00 ale jak będziemy na 9.30 to będzie ok. Chodzi o to żeby komuś nie wisieć za plecami z samego rana...:)

 

Jakby mi tak ktoś wisiał to od razu takiego delikwenta bym kobrą po tyłku natrzaskał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.