Skocz do zawartości

X jubileuszowy zlot PSW 2017


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 28.08.2017 o 15:09, Oktawian napisał:

Czy w tym roku odbędzie się tradycyjny zlot, czy ktoś zmienił zasady działania PSW ???

 

Zasady działania są takie same jak 10 lat temu. Nikt nic nie zmieniał, czy się odbędzie w tym roku zlot nie wiem, to zależy od tego czy znajdzie się chętna osoba która poprowadzi wszystko od A do Z. Wątek jest otwarty nie zamykamy go o ustaleniach na pewno napiszemy, nie robimy tego portalu dla siebie, czy odbędzie się w tym czy następnym roku to sprawa otwarta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z sumem jest już teraz licho. A kolejny problem to brak miejsca na kilka osób, czasami we 2 osoby jest już bardzo ciężko sie rozłożyć . Ja osobiscie nie znam miejsca na sanie które mogło by pomiescic powiedzmy 6-10 osob a nie mowie juz o wiekszej ilosci. Jedyne wyjscie to wyspa, ale co to za łowienie gdy ze 2 osoby łowily by w ciekawym miejscu a reszta na wodzie 50cm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam także chętnie zajrzał, bo w zeszłym roku się nie udało.

Z drugiej strony... we wrześniu, duża nizinna rzeka też mi się marzy. Może Wisła...

A może "Dzika woda" i Dunajec po sąsiedzku? Przy wspomnianym łowisku widać piękną plażę nad Dunajcem. Z A4 zawsze podziwiam Dunajec z ostrogami i aż ciągnie kiedyś tam spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08/29/2017 o 23:11, Gajowy Marucha napisał:

Pakujmy się i jedźmy szybko do kolegi @Jandzik na sumy, może jeszcze biorą.

Nocna zasiadka PSW byłaby na pewno czymś przyjemnym :beer:

Pewnie pływają tam jeszcze inne ryby, bo przecież te sumy nie żywią się wydrami :D

Jeszcze nie zjadły wszystkiego co ma płetwy.  Jak skończą to i wydrom się dostanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jandzik napisał:

Wszystkim którzy twierdzą że suma w sanie jest w ch.. powtarzam jedno, przyjedź i złów...

Ja tam nie twierdzę... Pamiętam, że jakieś 25 lat temu było właśnie tyle, a że jest to piękna rzeka na plażową zasiadkę, to apetyt rośnie po Twoich zdjęciach.

Szacunek Tobie się należy. Tak jak piszesz - cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość. No i mnóstwo wolnego czasu... niestety.

 

Wracając do tematu...

Myślę, że czas szukać terminu na Krzemienną, bo wiele osób chce jechać, a dni coraz krótsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie teren, miejsce właściwsze nie ma znaczenia, liczy się spotkanie oko w oko :). Jeśli będzie to Wisła, zorganizuje się miejsce i resztę rzeczy, typu ryby wodę itd.

Niestety mam jeden wolny wrześniowy termin 29,30... więc jestem na 100% w tym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.