Jump to content

PSW na nowym serwerze


krs

Recommended Posts

Od dzisiaj jesteśmy na nowym serwerze, planowane przejście miało nastąpić nieco później ale dzisiejsza poranna awaria przyśpieszyła proces przenoszenia. 

Mogą wystąpić nieduże problemy z działaniem portalu, proszę o zgłaszanie błędów w tym wątku. 

 

Pewni niektórzy mieli nadziej że PSW zwinęło działalność ;) ale nic z tych rzeczy  Portal ma się dobrze, pomimo ekspansji facebooka i youtuba odwiedza nas spora rzesza wędkarzy to nas cieszy, nie jesteśmy  zależni od portali społecznościowych , takich miejsc jak nasze jest w sieci coraz mniej, pęd za lajkami i subami niestety powoduje że jest coraz gorzej w naszej "branży", ale mam nadzieje ze ten trend się odwróci.

 

Druga sprawa finansowanie portalu, utrzymanie serwera, domeny i oprogramowania kosztuje, portal opłacany jest ze środków własnych, nie mamy sponsora który nam sypie kasą, wszelkie datki na rozwój portalu mile widziane, w zamian mogę zaproponować reklamę w formie bannera czy wątku na forum, na portalu nie ma zarobku i nigdy nie było, jest to od początku działalność czysto hobbystyczna nie nastawiona na zysk, pewnie dlatego działamy już 11 rok :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wyłączyłem powiadomienia o logowaniach z nieznanych urządzeń, część użytkowników ma włączone czyszczenie historii stąd ciągłe powiadomienia na email. Istnieje możliwość ustawienia podwójnej autoryzacji, jak będzie taka konieczność to udostępnię ją użytkownikom. Działa natomiast logowanie poprzez google i facebooka, jest to bezpieczna metoda logowania do naszego portalu , większość z was ma konta na w.w portalach, stąd możliwość logowania jedynie kliknięciem bez konieczności podawania loginu i hasła do psw. 

 

Prace związane z przenosinami na nowy serwer są już praktycznie zakończone, oprogramowanie zostało zaktualizowane do najnowszej wersji, już niedługo udostępnimy nowe funkcjonalności, oprogramowanie portalu cały czas jest rozwijane co cieszy.

 

Link to comment
Share on other sites

  • krs unfeatured this topic
  • krs unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy