Skocz do zawartości

PSW Tryńcza 2009


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam czy pisać jakąś relację z tego wypadu czy pozostać na galerii i forum. No i tak sobie pomyślałem, że jakby każdy napisał po parę zdań typu: 1) decyzja o wyjeździe 2) opis miejsca (pierwsze wrażenie, nadzieje na sukces, itp,), 3) przygoda nad wodą 4) piknik, 5) refleksje po imprezowe,

i przysłał to na mój adres, ja bym to posklejał tak jak Oktawian fotki i mógłby powstać fajny artykuł. W końcu każdy miał swoje subiektywne wrażenia, odczucia i chociaż byliśmy w tym samym miejscu i czasie wcale to nie oznacza że każdy napisze tak samo.

Czekam więc tydzień czyli do 7 ,maja. Potem z tego co otrzymam zrobię mozaikę z Tryńczowo - Chodaczowskiej wycieczki. Mój adres jest w poprzedniej wiadomości. Jeżeli chcecie żeby wasze fotki znalazły się w galerii też przysyłajcie. Jutro wstawię to co do tej pory do mnie dotarło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było zeby te fotki kazdy powrzucał w jedno miejsce. Ja moge udostepnic kawałek swojego serwera ftp, nie jest za szybki ale miejsca jest dosc i mozna je wrzucic w wiekszej rozdzielczosci.

Wygladaloby to mn/w tak http://78.131.190.254:8000/~maxfm/fot/ ale jesli chcecie to moze i byc na forum, mnie tam rybka ;)

ps. oktawian widze, że lubisz zabawe w photoshopie ;) ja tez czasami cos grzebne, jakas grafike do www;)

i jak słusznie zauwazyłes zlot odbyl sie w chodaczowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki możecie przesłać Wiferowi on wrzuci je do galerii , nie ma sensu przerzucać fotek na inne serwery bo po jakimś czasie zawsze ginie po nich ślad a w serwisie zostaną na amen ;) Dotyczy to również serwisów typu fotka.pl i innych...

Ważne aby zdjęcie miało max około 300kb , co na jpg`a i rozdzielczość rzędu 800x600 czy 1024x768 daje całkiem dobrą jakość. I jeszcze jedno , przesyłajcie tylko te fotki które są waszym zdaniem najbardziej interesujące , nie przesyłajcie wszystkiego jak leci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wszyscy załapali o jaką galerię chodzi :). Więc dla nie wtajemniczonych - na stronie głównej pod reklamami google po prawej, jest GALERIA, tam znajduje się m.in zbiór pn. WYPADY PSW. Na razie do Tryńczy wrzuciłem tylko swoje bo chciałem aby coś się pokazało. Jutro ją uzupełnię o to co do tej pory dotarło i dotrze no i faktycznie zmienię nazwę na Chodaczów - wybaczcie ale w niedzielę ciężko mi się myślało :) no ale w końcu zbiórka była w Tryńczy.

Nie musicie się kłopotać z rozdzielczością i podpisywaniem zrobię to bez problemów tylko napiszcie kto był autorem fotki a jak chcecie aby pod zdjęciem znalazł się jakiś komentarz to wystarczy jak ponumerujecie fotki i dopiszecie w mailu do numeru to co uważacie za stosowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja tylko chcialem tak zapytac w celu orientacyjnym, co sie stało z reszta fotek w galeri np z psw tryncza ? było duzo wiecej teraz jest chyba 5

Fotki były fatalnej jakości - za duża kompresja dlatego je wywaliłem , mogę je wrzucić jeszcze raz z tym że nie mam żadnej w dobrej jakości. Każdy kto posiada takie fotki może je wrzucić do własnej galerii do czego zachęcam lub może je przesłać na adres [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.