Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Kol. kicek i Kol. hybel78 - chyba nie do końca wiecie kto jest zarządcą zalewu rzeszowskiego... tak się akurat składa, że Ferenc nie miał tutaj nic do gadania, ponieważ zalew podlega pod RZGW Kraków Wody Polskie a to partia rządząca ustanowiła dyrektora tej instytucji i to on jest odpowiedzialny za to że nie było odmulenia w rzeszowie, no bo przecież kogo z KrK interesuje jakiś ściek który jest 160km od nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@loony89 Ferenc oddał zalew pod Natura2000 i dlatego ekolodzy mają możliwość blokowania. tyle. 

A partia rządząca powołała nowy obwór Wóg Polskich z siedzibą w Rzeszowie. Dyrektorem jest Pani Wajda. Wisłok podlega tylko pod Rzeszów i tylko dzięki ostatnim działaniom odmulanie jest realne, Ferenc nie ma nic do tego. 

Edytowane przez kicek
dodatkowe info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też z kumplem złapałem na Wisloce parę lat temu . Niestety gdy akwaryści stwierdzają że ich pupile za dużo jedzą wyrzucają je do rzek.  Parę lat temu regularnie łowione były na ciepłym kanale w Połańcu . Niestety głupota ludzka nie zna granic . 

Edytowane przez janek1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odwiedziłem Wisłok - zawody. Rzeka piękna, linia brzegowa idealna, taka jaka lubię. Mimo 3 rzek które mam na wyciągnięcie ręki muszę przyznać, że ma swój urok. Z rybka trochę kiepsko było. Delikatne i pojedyncze brania. Wydłubałem 3 klenie, 2 okonie oraz 1 bolenia. Rozmiarowo bez rewelacji jednak dało najniższy stopień podium. 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Pod dwóch latach przerwy pojechałem na Wisłok w okolicy Wólki Podleśnej. Woda niska ryby bez zmian klenie płotki w nocy sumiki do 60cm.

 

Załamuje mnie poziom wody,strasznie niski. Oczyszczenie zalewu zmieni cokolwiek poniżej tamy? 

Edytowane przez majmaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, majmaj napisał:

Witam. 

Pod dwóch latach przerwy pojechałem na Wisłok w okolicy Wólki Podleśnej. Woda niska ryby bez zmian klenie płotki w nocy sumiki do 60cm.

 

Załamuje mnie poziom wody,strasznie niski. Oczyszczenie zalewu zmieni cokolwiek poniżej tamy? 

Zmiany poziomu wody nie oczekiwałbym (tu raczej w grę wchodzi gospodarka wodna w kontekście ochrony przeciwpowodziowej i zapewnienia odpowiedniego przepływu wody dla turbiny, co raczej nie ma związku ze zmianą przepływu wody po ewentualnym odmuleniu), natomiast w trakcie odmulania z pewnością zmieni się kolor wody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, majmaj napisał:

Ktoś wie co to za nowe wyrobisko niedaleko Wólki? 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Od tamtego chyba już roku tam nic nie wydobywają. Ryba jakaś tam jest, napewno dużo małego okonia, zbiornik jest dość duży płytki i zarośnięty. Jak długo tam ryba będzie to nie wiem bo miejscowi raczej nie dadzą jej podrosnąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.