Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kilka dni po czasie. Ale ręce opadają jak się widzi co się dzieje na Wisłoku i jej dopływach. 

 

https://rzeszow.tvp.pl/45621736/tak-wyglada-potok-mlynowka-w-rzeszowie-na-powierzchni-plywaja-sniete-ryby

 

To już staje reguła, że przynajmniej raz w roku jest jakieś zatrucie wody i w konsekwencji śnięte ryby.

Oczywiście sprawę się wyciszy i stwierdzi, że straty w rybostanie były mało znaczące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kicek napisał:

Dzwoniłem do PZW, w 2020 roku nie będzie obowiązywał odcinek no kill od mostu na drodze powiatowej Nr 1405R w Zarzeczu do ujścia rzeki Gwoźnica w miejscowości Wyżne. 

Ręce opadają pewnie kilka ton karpi wpuszczą co za kretyński pomysł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kicek napisał:

Dzwoniłem do PZW, w 2020 roku nie będzie obowiązywał odcinek no kill od mostu na drodze powiatowej Nr 1405R w Zarzeczu do ujścia rzeki Gwoźnica w miejscowości Wyżne. 

Kur... no to hu...ia zamiast dokładać odcinków no kill to oni likwidują... PZW cofa się w rozwoju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być źle zrozumiany, że bronię PZW, ale może poprostu zrobili tak na winoski dużej grupy amatorów rybiego mięsa. Mimo iż mało kto się do tego przyznaje (że zabiera zlowione ryby) ale może ich poprostu jest więcej niż Wędkarzy którzy stosują zasadę C&R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, biedron napisał:

Nie chcę być źle zrozumiany, że bronię PZW, ale może poprostu zrobili tak na winoski dużej grupy amatorów rybiego mięsa. Mimo iż mało kto się do tego przyznaje (że zabiera zlowione ryby) ale może ich poprostu jest więcej niż Wędkarzy którzy stosują zasadę C&R

Prawdopodobnie, niemniej jazie w Boguchwale to już tylko historia. Spławiki wyjęły większość na rosówkę, jak tylko poszło info, że biorą, a były piękne klocki po 45+. W tym roku na tym odcinku złowiłem jednego klenia w tej rozmiarówce.. Poza tym, widziano tam szczupaka ok 48 cm i kilka okoni. Na tym chyba kończy się drapieżnik w tamtej okolicy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lichten napisał:

Prawdopodobnie, niemniej jazie w Boguchwale to już tylko historia. Spławiki wyjęły większość na rosówkę, jak tylko poszło info, że biorą, a były piękne klocki po 45+. W tym roku na tym odcinku złowiłem jednego klenia w tej rozmiarówce.. Poza tym, widziano tam szczupaka ok 48 cm i kilka okoni. Na tym chyba kończy się drapieżnik w tamtej okolicy.

 

masz rację , karta musi się zwrócić bo jak to mówią panie ryb nie ma bo bobry zjadły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.