Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

PZW nie ma nic do gadania tylko Wody Polskie, do których należy Wisłok. 

28 minut temu, stiff43 napisał:

dla PZW nie jesteśmy partnerem do rozmów a jedynie dawcami kasy to moje prywatne zdanie

Odpowiedź typu masło maślane. 

Rozmowa jest o budowie nowej przeprawy (kładki) dla rowerów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, ORINOKO napisał:

PZW nie ma nic do gadania tylko Wody Polskie, do których należy Wisłok. 

Odpowiedź typu masło maślane. 

Rozmowa jest o budowie nowej przeprawy (kładki) dla rowerów. 

sam sobie odpowiedziałeś na mojego posta , decyzje podejmowane są odgórnie i PZW nawet nie pomyśli aby zadbać wedkarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie filar na środku rzeki podtrzymujący kładkę /most a prawdopodobnie będzie bo nie wiem jak by mieli to zrobić bez filara to cały ten dołek na lwowskim będzie zasypany nie widzę tego inaczej przypomnij sobie jak wyglądał Wisłok kiedyś pod kolejowym i jak wyglądał w zarzeczu wszystko wyrównane i wybetonowane .......?‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lucjan Kula napisał:

Jeśli będzie filar na środku rzeki podtrzymujący kładkę /most a prawdopodobnie będzie bo nie wiem jak by mieli to zrobić bez filara to cały ten dołek na lwowskim będzie zasypany nie widzę tego inaczej przypomnij sobie jak wyglądał Wisłok kiedyś pod kolejowym i jak wyglądał w zarzeczu wszystko wyrównane i wybetonowane .......?‍♂️

Jak zbudują, tak zbudują. Wasz lament i jakieś pisma do Ferenca nic tu nie zmienią, bo kładka dla rowerów jest potrzebna i już. Bolków to nie zabije, przeniosą się i trzeba będzie szukać, ale co zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Haratacz napisał:

Jak zbudują, tak zbudują. Wasz lament i jakieś pisma do Ferenca nic tu nie zmienią, bo kładka dla rowerów jest potrzebna i już. Bolków to nie zabije, przeniosą się i trzeba będzie szukać, ale co zrobić. 

No jasne kładka jest tak potrzebna jak koziej dupie trąba na dodatek jeszcze w tamtym miejscu zniszczą najlepsza boleniową metę w okolicy ale jasne nic się nie stanie ?‍♂️?‍♂️?‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Lucjan Kula napisał:

No jasne kładka jest tak potrzebna jak koziej dupie trąba na dodatek jeszcze w tamtym miejscu zniszczą najlepsza boleniową metę w okolicy ale jasne nic się nie stanie ?‍♂️?‍♂️?‍♂️

Lucek, z tym to trochę przesadzasz, bo kładła jest tam potrzebna właśnie z racji braku miejsca na przejazd rowerem przez most + zakaz jazdy rowerem na nim. Nikt ci się boleniem niestety nie przejmie, oprócz kilku wędkarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Wilu napisał:

Lucek, z tym to trochę przesadzasz, bo kładła jest tam potrzebna właśnie z racji braku miejsca na przejazd rowerem przez most + zakaz jazdy rowerem na nim. Nikt ci się boleniem niestety nie przejmie, oprócz kilku wędkarzy.

Kładkę można było by przenieść kilkadziesiąt metrów dalej a nie robić ja w najgłębszym miejscu w okolicy ?‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lucjan Kula napisał:

Kładkę można było by przenieść kilkadziesiąt metrów dalej a nie robić ja w najgłębszym miejscu w okolicy ?‍♂️

Wg mnie miejscówka nie zniknie, bo filarów w rzece być nie powinno, jedynie przy brzegach tak jak obecnie budują umocnienia. Kładka rowerowa jest lekka i nie ma z założenia ciężarów dźwigać. Nie takie mosty bez filarów w rzece stoją. A filar to też dobra miejscówa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okonie i klenie zżarły kormorany....Zostały już chyba tylko brzany...W grudniu złowiłem kilka małych i dwie powyżej 60 cm. Przynęta - twister motor oil albo larwa widelnicy na 2,5g. główce. Kij 1,90 do 12g.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.