Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

gibares coś złowić to można wszędzie :D

Rybka dziś nawet współpracowała klenie/pstrągi te większe chyba nie były głodne bo tylko odprowadzały przynęty uderzając zamkniętym pyszczkiem, całe mnóstwo ostrych kopnięć..... woda troszkę "trącona" ale to niżej zapory wieczorem zobaczę czy wyżej też przybrudzona czy kryształ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę wybrałem sie do Siedlik przetestować bolonkę od Aspiusa. Wynik 2 godzin - 6 leszczy z jednego rocznika -ok 35 cm. I zupełny brak innej ryby. Już miałem w myślach pretensje do Aspiusa , że nie powiedział mi , że wędka zaprogramowana jest na leszcze:D. Ale dzisiaj postanowiłem dać jej drugą szansę. To samo miejsce i efekt - kleń 37 cm i świnka 49 cm. I znowu zupełny brak zwyczajowo obecnej przy delikatnym zestawie drobnicy. Ale pogoda piękna a wędka okazała się uniwersalna.:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędka uniwersalna tak jak mówiłem i do ciężkiej i do lekkiej przepływanki :) na ukleje i na brzane ;)

Świnka 49 cm :D to nie świnka to już syta blondyna kolego :)

Widziałem Cię dziś jak jechałeś łowiłeś w tym miejscu o którym wiem ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj umówiłem się z @Pawlikowskim na odbiór naszywki PSW, skończyło się na wspólnym wędkowaniu. Czego wynikiem były 2 klenie i pstrąg, złowione przez Maćka. Mnie przed przybyciem kolegi udało się złowić trzy bolenie (Oktawian przeszło:)). Podczas wspólnych połowów złowiłem tylko jazia. Generalnie słaby dzień. Przez cały dzień wypatrzyłem tylko kilka ataków bolenia. Klenie praktycznie nie brały, a łowiliśmy naprawdę w dobrych miejscach, jak na miejski odcinek.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nie licząc kolejowego, łowiliśmy całkiem w innych miejscach. W takich miejscach, gdzie niewielu "dochodzi". Maciek potwierdzi. Sam nigdy tam nie łowił, a miejsca pod samym nosem. Ewidentnie nie ten dzień. No i zapomniałbym pozdrowić obrotną panią w czerwonej bluzeczce:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Siksa, nie wierzę, że @Pawlikowski pozwolił Ci wstawić takie zdjęcie(1) na forum.:)

hehehe nie kumam :D

A co do miejsc to watpie zeby tam ktos sie zapuszczal, miejscowki klasyczne, nawet mozna rzecz, ze zaje bioszcze!!! tylko klonki nie chcialy wspolpracowac, ale jeszcze tam wrocimy i czuje, ze dobrze polowimy. Wydaje mi sie, ze raczej nikogo tam nie zastaniemy bo tak jak @Siksa zaznaczyl niewielu tam "dochodzi". Mimo braku rybek czlowiek sie cieszy na widok takich miejscowek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich miejscach, gdzie niewielu "dochodzi".

Kilometrowy odcinek w dół od mostu X i takie wielkie halo :D Są takie miejscówki że metr od brzegu na 30cm wodzie stoją takie brzany że ja cie .... Popatrzeć sobie można co najwyżej :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej chodzi tu o 'bobrowy' odcinek. Brzany są niedaleko, przy dnie france siedzą ale rzadko gryzą! na woblerki!

@kleyber73, widzę że coś trochę namotałem jak to teraz czytam. :)

Ale czasami nawet na Wisłoku człowiek ma 3 brzeg :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Siksa, @Szymek, @Pawlikowski, chodziło mi o scenerię otaczjącą Kolegę na zdjęciu. Ten niepowtarzalny klimat miejskiego odcinka Wisłoka:D, na którym pomimo tego także lubię wędkować. Połamania kija Koledzy i przepraszam za zagadkę!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popołudniu wyskoczyłem z kumplem nad górny Wisłok. Ryby zaczęły brać jak pojawiły się na niebie chmury. Klenie brały niesamowicie dobrze. Po dziesiątej sztuce już dalej ich nie liczyłem. Istne Eldorado! Wielkościowo nie powalały na kolana(20-30 cm) ale zabawa była fajna. Na kolana powaliła mnie Świnka na 40.5 cm, która uderzyła na woblera powierzchniowego. Nie była to jedyna świnka złowiona przez nas w tym dniu.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.