Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzisiaj troche pomachac na odcinku od lwowskiego do kolejowego.

Efekt to 2 male klenie, okonek i 3 calkiem fajne Jaski, najwiekszy 39.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapytaj znajomego :D.Ryba skubie na bacika znajomi mają dobre wyniki.Ale podstawa to nęcić

Wolę jednak nie pytać bo znów się zdenerwuje i nie zasnę o przyzwoitej porze :P

Mało tego zrobię sobie jeszcze wroga na dwa tygodnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przerobiłem dzisiaj Wisłok od lwowskiego po kolejowy w szybkim tempie i w efekcie siadło 2 kropki powyżej 30 cm, 4 klenie od 34-39 cm i na osłodę boleń 67 cm.Znowu poniosło gościa na zaporze:D bo woda opadła o 40 cm w dół. POZDRAWIAM KOLEGÓW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przerobiłem dzisiaj Wisłok od lwowskiego po kolejowy w szybkim tempie i w efekcie siadło 2 kropki powyżej 30 cm, 4 klenie od 34-39 cm i na osłodę boleń 67 cm.Znowu poniosło gościa na zaporze:D bo woda opadła o 40 cm w dół. POZDRAWIAM KOLEGÓW :)

Rysiu szczęście Cie nie opuszcza :D jak wtedy pod Lwowskim później na Zarzeczu :)

Pisz jak będziesz jechał gdzieś wiesz ;)

Dla Ciebie to powinien być limit na połów ryb 2 godziny w tyg :P hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i dzisiaj na Wisłoku cisza i to okrutna.Klenie się opalają i olewają wszystkie przynęty,bolenie pływają pod nogami i mają wszystko w d...e.Żeby mnie wkurzyć dziś na koniec łowienia to wzięło mi takie coś z wysypką tarłową do tego:mad:.Jutro z wieczora sobie odbije te dwa dni:cool:.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz czasami rzeki bywają różne na jednej połowisz na innej nie.Klenie się grupują do tarła i odprowadzają przynęty,do tego lampa ponad 20stopni i wiatr.Dziś i wczoraj widziałem klenie takie od 15cm do ponad 50 pływały bezczelnie dwa metry ode mnie i olewały wszystko;),ale przyjdzie niedługo na nie pora oczywiście na te 50ki;).Jutro obadam jak z wieczora będą reagowały,może zgłodnieją jak zobaczą wobka:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i dzisiaj na Wisłoku cisza i to okrutna.Klenie się opalają i olewają wszystkie przynęty,bolenie pływają pod nogami i mają wszystko w d...e.Żeby mnie wkurzyć dziś na koniec łowienia to wzięło mi takie coś z wysypką tarłową do tego:mad:.Jutro z wieczora sobie odbije te dwa dni:cool:.

Marcinie u mnie dziś wieczorem było tak samo. Ryby było widać ale nic z tego nie wynikało. Dotyczy to również jazi- strasznie były dziś zmulone.:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie moi drodzy. Przed godzinką skończyłem wędkować. Dużo rybek, ale w większości drobnica. Biorą głównie pstrągi, zdarza się klenik, niestety jedyna większa sztuka spięła się, łowiłem na bezzadziorach, ale wędkowanie super przyjemne na jednym z najpiękniejszych odcinków Wisłoka. Pozdrowionka dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM, Czy ktoś moze łowił na federki w tym miejscu (patrz foto) zaznaczonym na żółto? Chodzi mi szczególnie ten róg co wpada do wisłoka ta rzeczka. Jak tam z rybkami jest ? jaka głębokość? czy szybki nurt? czy w ogóle warto łowić w tym miejscu? Dzięki za info. Pozdrawiam.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień na rybach i patologia:mad:.Łowiliśmy do wieczora,złowiłem klenia koło 30cm,jakiegoś okonia i znowu to coś na fotce:mad:.Nawet grunciaże napotkani nic nie połowili,kompletny zastój.Odpuszczam kleniowanie na razie a w następnym tygodniu zajmiemy się szczupakami na zalewie z pontonu może one się obudzą:rolleyes:.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tak od 17 do 19:30 byłem dziś na miejskim odcinku w Rzeszowie, na początku siadł mi mały klenik, później kij pożyczony od Aspius'a przyniósł mi trochę szczęścia i w 5cm rapalkę original walną klenik na 39cm:)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.