Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Luzik :D tu nawet już nie o rękoczyny chodzi, jak będziemy piętnować takich menel-lumpów to "zejdą do podziemia", jak nikt nie będzie zwracał im uwagi a tylko mówił "wziął niewymiarka...już miałem mu wygarnąć..." to nic się nie zmieni, niech taki gość wie jakim jest łachem!!trzeba go uświadamiać:D A przy okazji jak go zobaczę następny raz nad wodą nawet nie będę się zastanawiał czy coś ma w siacie, dzwonie do PSR żeby mu profilaktycznie sprawdzili czy ma opłacone składki i urządzenie do odhaczania ryb czy co tam uznają za stosowne by mu sprawdzić:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rafi,@Danin-zapomniałem podziękować Wam za docenienie mojej rybki:). Koledzy życzę Wam wielu podobnych rybek, no i oczywiście jeszcze większych od tej ze zdjęcia! Wczoraj łowiłem na tej samej miejscówce ale tym razem tylko ilościowo było o.k. Jutro jak pogoda pozwoli zrobię powtórkę, bo znalazłem dołek z naprawdę dużym jej mieszkańcem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół godziny łowienia za oczyszczalnią w Krośnie przyniosło 3 spinki, w tym jedna szalejącego bolenia :D (zbyt lekko odkręcony hamulec, wybrał ok 10m żyłki i poszedł sobie) i efektowne branie małego klenia zakończone fajnym holem, miał 35 cm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiliście się Ryśka:D Chłop pewnie od 20 lat łowi pod Lwowskim brzany. Przeważnie zaczyna już od maja:D Wszystko bije po głowie. Kilka lat temu został skontrolowany przez PSR i dostał 50zł mandatu za brak opłaconej karty. Dwa dni później zabijał kolejne brzany, a działo to się początkiem maja. Słyszałem, że Tomaka swego czasu wychodził ze sklepu i jak go widział to dzwonił na PSR. Jedyne wyjście to telefon na policje. Z PSR czy straszenia, nic sobie Rysiu od dawna nie robi. Szkoda setek brzan i tysięcy kleni. Co do patroszenia brzan pod mostem, to na pewno robota Ryśka. Nikt nie potrafi skutecznie łowić pod mostem brzan, jak on.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Rysiek faktycznie łowi duuużo i nie raz byłem świadkiem holu ładnej brzany.

Pan Rysiek posiadł również zdolność pozbawiania złowionych ryb życia w sposób szybki i skuteczny. Wali nimi o beton do momentu aż uzna, że wystarczy:mad:. Potem czyszczenie kapslem, resztki do wody, ryby w reklamówkę i do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie zrobię koszulkę "jestem rysiek-wykarmiam rybami z miejskiego rodzinę-bo pracy znaleźć nie umiem":D

albo "idę pod lwowski jak dzieciak płacze, że głodny":D:D:D:D:D

Oczywiście to na plecach by było, a na klacie"rysiek TEAM" błehhehehehe... na ramieniu w znaku zakazu dwie literki "C&R" :D:D:D:D:D:D:D

To by koszulka na ryby była dopiero !!!!! ;-))))))))))))))))))))))))))))))))

Edytowane przez apioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj byłem u rodzinki w Rzeszowie i postanowiłem z wujkiem odwiedzić Wisłok na tzw miejskim odcinku jak wy to mówicie. :) Wujek nastawił się na bolenia , ale bez efektów. Ja odszedłem parę metrów od niego pod most Lwowski i założyłem chrabąszcza pana Lipińskiego. Przy 3 rzucie miałem delikatnie puknięcie , myślę sobie że to jakiś brzdąc mały. No, ale cóż ten brzdąc mały okazał się moim rekordowym gigantem w świecie klenia. Rybkę ucałowałem i puściłem do wody.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisłok poniżej PTHW,byłem zobaczyć za szczupakiem.Wiele fajnych miejscówek ale brań zero.Zdjęcia pozostawiam bez komentarza,sami oceńcie jak nasz Wisłok z roku na rok lepiej wygląda.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiliśmy wypad z Siksą na Zaborów aż doszliśmy do Przedmieścia Czudeckiego.Brały same okonie,klenia brak a miejsca i okolice piękne wynagrodziły to brakiem żerowania rybek.Ps.macie porównanie,Wisłok Rzeszowski (post wyżej)a Wisłok ,,górny'';)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy ciężko o przyzwoitego klenia na całym odcinku w granicach adm. Rzeszowa. Zastanawiam się gdzie pochowały się całe stadka tych ryb. Ostatecznie ratując się przed zejściem o kiju.. no biorą tylko małe powierzchniowe gnojki na smużaki. @Schizaaa gdzie dopadłeś tego klocka? Chodzi mi tylko o charakterystykę miejscówki.

Przeszukiwałem już wszystkie znane mi nieregularne dołki i nic! Z tego co słyszałem nie gryzą nawet jeszcze na wiśnie i czereśnie.

W jakich miejscach szukać teraz klenia na takiej niżówce?

@Marcin - ostatnie zdjęcie - MNIAM odcinek ! :)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez Danin
zdj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj po dłuższej przerwie pojawiłem się nad Wisłokiem. Woda bez zmian- brudna. Na dodatek pojawiło sie mnóstwo jakichś zielonych glonów. W zasadzie każdy kontakt przynęty z dnem, patykiem czy czymkolwiek kończył się holem zielonego "gluta".

Złowiłem kilka średnich kleni, a każdy z nich "napchany" był owym zielskiem:rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z nad górnego Wisłoka, byłem ze spławiczkiem:). Efekt: 4 "świnie" (35-41 cm), kleń 30 cm i 3 płocie tak w granicach 20 cm. Do tego nieudany hol klenia w okolicach 45 cm i 2 świnek ok 40 cm (wygięte haki... człowiek oszczędza przy najważniejszej rzeczy). Ciekawą rzeczą było "zainteresowanie" szczupaczka (myślę że na oko miał ok 60 cm) czereśnią, który płynął za nią podczas zwijania feederka :P. Jeśli chodzi o zainteresowanie czereśnią przez klenie to brań nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiliśmy wypad z Siksą na Zaborów aż doszliśmy do Przedmieścia Czudeckiego.

Jeśli w przyszłości będziecie się wybierać w moje okolice to dajcie znać (spoko loko obstawiał będę tyły,a i może jakiś fajny odcinek w okolicy zaproponuję :rolleyes:).Niżej miejsca gdzie stoi Łukasz w tamtym tygodniu walił ładny boleń jednak nie udało mi się go przechytrzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.