Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Wypad w środę w okolice mostu kolejowego zaowocował kupą smrodu z rozkładających się ryb i ogólnym zniechęceniem łowienia w Wisłoku:mad: zero zainteresowania kogokolwiek żeby to co padło pozbierać i to od początku tej katastrofy na naszej rzece:mad::mad::mad: wiem bo opisywałem i byłem na miejscu!!! stare pierdziochy i reszta " związkowców" którzy płacą grosze za łowienie a wszystko biją w łeb!!!:eek:powinni ruszyć dupy i zabrać się za sprzątanie tego gówna!!!:mad: płacimy duże pieniądze żeby móc łowić i co mamy z tego??? Jeśli byśmy nie zgłosili że są padnięte ryby to nikt by się tym nie przejął, zresztą WIOś i PSR miały to w d...e!!!:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Długo na forum się nie wypowiadałem, ale dzisiejsze oględziny Wisłoka do tego mnie niestety zmusiły i muszę się z Wami koledzy podzielić zdjęciami, które wykonałem dzisiaj na Wisłoku (odcinku między mostem na Dąbrówkach a Wola Dalsza) Sprawa została zgłoszona Policji,gdy pojawił się patrol, objazd kilku miejscówek i próba lokalizacji wycieku, następnie przyjechała Państwowa Straż Pożarna, dalsze oględziny doprowadziły do rury spustowej 500m poniżej mostu w Dąbrówkach tam najprawdopodobniej doszło do wycieku niezidentyfikowanej substancji, osad na kamieniach takiej samej barwy jak kolor rzeki 2 km dalej. Wodę i kamienie zabezpieczyliśmy do dalszej procedury. Straż i Policja spisała do nas namiary i chcieliśmy powiadomić jeszcze PSR ale oczywiście nikt nie odpowiadał, Straż chciała wezwać WIOŚ ale dopiero jutro mogą się pojawić (wiadomo Niedziela.. ), gdzie przypuszczam, po dzisiejszych opadach deszczu już nie wielki będzie ślad zaistniałej sytuacji. Nie wiem jak mam to odbierać ale człowiek płaci składki, nie małe, a gdy ktoś jest potrzebny to jakoś małe zainteresowanie. Do wglądu załączam zdjęcia wykonane w miejscowości Wola Dalsza wysokość OSP oraz ujścia rzeczki Młynówki tylko ok 2 godziny później dalej substancja się unosiła ale już bardziej "rozcieńczona". Do mostu w Białobrzegach jeszcze nie dopłynęło.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za skur**** Jeśli niebiescy i PSR nic z tym nie zrobią to zbierzmy się i sami znajdźmy gnoja który truje nam rzeke. Proponuję nie przenosić tych postów, ponieważ inne działy są mniej popularne. Tutaj jest większa szansa że ktoś konkretny się zainteresuje tematem. A takie wycieki nie biorą się znikąd. Zawsze jakiś debil za to odpowiada. Dobrze by było gdyby tym razem parę stów nie załatwiło sprawy i niech wreszcie jakiś szkodnik odpowie za swoje durne czyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ,że lepiej by było aby trafiły do wątku o zatruciach naszych rzek,będzie całościowy przegląd tej patologicznej sytuacji oraz bezsilności w działaniu wymienionych slużb i instytucji!

Też tak uważam, że powinno to tam trafić. Każdy poważny wątek powinien mieć swoje osobne i związane tematycznie miejsce na tym forum..tak dla porządku.

Edytowane przez hybel78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Długo na forum się nie wypowiadałem...

Byłem wtedy na Wisłoku jak była Straż i Policja , podobno to wszystko wyciekło ze Śrub , takie mnie słuchy doszły , a ile w tym prawdy to nie wiem . Od mostu na Dąbrówkach w stronę Woli Dalszej można już zapomnieć o łowieniu przez jakiś okres , zostaje nam tylko odcinek w stronę Małej Woli .:(

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomasz,daj spokój ktoś najwyraźniej nie chce "spalić" swojej tajnej miejscówki! To nie byłem ja!!!

Wiem że nie ty poznał bym zawsze może napisać na pw boshe :D:D:D

koniec spamu ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.