Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy jest ktoś na tym forum kto ogarnia jesienne Bolki na wisloku ? Bo ja już chyba próbowałem wszystkiego niestety z niepowodzeniem może znajdzie Sie osoba która chciała by Sie podzielić wiedzą ja złapać rape jesienią :)

Boleń o tej porze, to wyższa szkoła jazdy. Jest niewiele osób, które potrafią łowić je tak jak w lecie.Ja osobiście znam jedną, która łowi w tym okresie piękne bolki, ale to na Wiśle. Kilka dni temu widziałem ich zdjęcia.... To samo praktycznie dotyczy kleni, choć z nimi jest trochę łatwiej, pomijając okres zimowy-to już zawody dla speców. Wracając do boleni...ja o tej porze także mam z nimi "problem", ale będę próbował.Właśnie kupiłem trochę przynęt pod ten temat.... Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłowy na przepławce: Okręg PZW Rzeszów

Może jakieś wyniki dla maluczkich udostępnią? Ciekaw jestem czy ryby skumały o co chodzi w tej przepławce? :D

Jakieś certy tam pływały, ale co jeszcze? No i czy woda w ogóle przez nią przepływa?:confused:

Walą prądem co popadnie i gdzie popadnie. Ja nie wierze tym kolesiom z Pzw, ani prezesowi Haliniakowi ani ichtiologowi bez pojęcia Kowalikowi ani skarbnikowi (1 klasy alkoholowej co za flaszkę wódki podpisze wszystko co Haliniak chce) szanownemu panu Janowi Sadło.

Kontrolnie odławiają i ciekawe czy wypuszczali te ryby. Sądzę, że ryby lądują albo w kolegów zamrażalnikach albo sprzedają je. Potem te rybki leża w E Leclerc z etykietą: kraj pochodzenia: wody śródlądowe Polski.

Żenada panowie to co się dzieje w naszym pzw w Rzeszowie.

Oglądałem filmik Lucia jak był u tego prezesa to mówił, że oni wszyscy pracują tam charytatywnie. Kłamie w oczy gość.

http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/45/wiadomosci/83920/pliki/uchwaly_130801.pdf

Czytajcie zatwierdzenie diet dla skarbników zgodnie z załącznikiem do uchwały. Tylko gdzie ten załącznik jest?? W jakiej wysokości te diety i dla jakich skarbników??

Wnioski ja wysnuwam takie: Robią co chcą, rabują wody jak się da, Nikt ich nie rozlicza z naszych wspólnych pieniędzy a najgorsze jest to, że NAS Wędkarzy mają za debili, kłamiąc nas prosto w oczy i myślą że im wierzymy w te bajki. Nasze władze Pzw stwarzają takie opowiadania prawie jak Brzechwa i Andersen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle. Ja wczoraj wyjąłem 20 kleni bolenia i kilka garbusków.

Trzeba kleni szukać w odpowiednich miejscach. Niedaleko miejscówek letnich, woda musi płynąć. Szukaj spowolnień przy samym brzegu, jakiś zatopiony pień lub małe zakole, gdzie woda płynie ale jest bardzo spowolniona. Głębokość wody przy brzegu ok 50cm. Przynęta, mały woblerek, podaj prostopadle najlepiej z wody pod sam brzeg. Musi upaść 10-20cm od brzegu. Jeżeli spadnie trochę dalej skubany nie ruszy się. Atak następuje natychmiast po wpadnięciu wobka do wody. Wczoraj brania były bardzo ostre, aż wyrywały kij z ręki. Tak waliły nawet maluchy. Z wody nie złowiłem ani jednego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Leszku. Ja rok 2013 zaniedbałem :mad: Przez cały ten sezon nie wyciągnąłem 20 ryb. Fakt że mało wędkowałem, ale przez ostatni tydzień byłem nad wodą prawie codziennie. Wczoraj kilka godzin machania i woblery były tylko odprowadzane przez małe klenie. Kilka skubnięć na obrotówkę, ale też maluszki. Czepiają się tylko takie 30'stki.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Dużych ryb na Wisłoku nie brakuje, bo kilka widziałem, ale widocznie nie były mi pisane.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Cały sezon kiepski na Wisłoku, aż do dzisiaj :)

Na żywca z gruntu zębaty 76cm a na federka cały czas brania płotek, karasi, uklei, kiełbi, leszczyków i kilka okonków się trafiło. Kolega, który ze mną był również złapał zębatego 65cm.

Troszkę wiało ale super dzień nad wodą.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś bez pośpiechu spacerowałem z wklejką za okoniami.Przelowiłem sporo (nie przeszkadzał im wolfram) na paprochy a na koniec przy zwalonym drzewie w wodzie założyłem effzetka 1ke i waleczna szczupaczyna siedziała na wklejce:D.Wielkością nie powalał ale dobre i 58cm.Po paru saltach i odjazdach trzy fotki i papa:):beer:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walą prądem co popadnie i gdzie popadnie. Ja nie wierze tym kolesiom z Pzw, ani prezesowi Haliniakowi ani ichtiologowi bez pojęcia Kowalikowi ani skarbnikowi (1 klasy alkoholowej co za flaszkę wódki podpisze wszystko co Haliniak chce) szanownemu panu Janowi Sadło.

Kontrolnie odławiają i ciekawe czy wypuszczali te ryby. Sądzę, że ryby lądują albo w kolegów zamrażalnikach albo sprzedają je. Potem te rybki leża w E Leclerc z etykietą: kraj pochodzenia: wody śródlądowe Polski.

Żenada panowie to co się dzieje w naszym pzw w Rzeszowie.

Oglądałem filmik Lucia jak był u tego prezesa to mówił, że oni wszyscy pracują tam charytatywnie. Kłamie w oczy gość.

http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/45/wiadomosci/83920/pliki/uchwaly_130801.pdf

Czytajcie zatwierdzenie diet dla skarbników zgodnie z załącznikiem do uchwały. Tylko gdzie ten załącznik jest?? W jakiej wysokości te diety i dla jakich skarbników??

Wnioski ja wysnuwam takie: Robią co chcą, rabują wody jak się da, Nikt ich nie rozlicza z naszych wspólnych pieniędzy a najgorsze jest to, że NAS Wędkarzy mają za debili, kłamiąc nas prosto w oczy i myślą że im wierzymy w te bajki. Nasze władze Pzw stwarzają takie opowiadania prawie jak Brzechwa i Andersen.

Popieram Twoje zdanie w tej kesti. Jednak zwróć uwagę co piszesz i kogo przy okazji szkalujesz. Tak się składa że pracuję w E.Leclerc i mogę Ci zagwarantować że to nie są te ryby , które oni radną;) Mam nadzieję ,że to był tylko nie trafiony przykład ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.