Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna do łowienia ,gorzej z odpinaniem miętowego z haka.Bez odpowiedniego zapasu przyponów nie ma co się wybierać nad wodę.Wiązanie ich w nocy przy temperaturze bliskiej 0*C może doprowadzić do rozstroju nerwowego.Niestety ale miętus od razu połyka zdobycz ,jedynym wyjściem ,które nieco poprawia problem odhaczenia jest stosowanie najdłuższych haków typu long.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna do łowienia ,gorzej z odpinaniem miętowego z haka.Bez odpowiedniego zapasu przyponów nie ma co się wybierać nad wodę.Wiązanie ich w nocy przy temperaturze bliskiej 0*C może doprowadzić do rozstroju nerwowego.Niestety ale miętus od razu połyka zdobycz ,jedynym wyjściem ,które nieco poprawia problem odhaczenia jest stosowanie najdłuższych haków typu long.

Mam pytanie gdzie tak orientacyjnie w okolicach trzebowniska/nowej wsi można sie spodziewac mietusa ? wiem ze kiedys byla miejscowka pod mostem w trzebownisku ale teraz jestem w kropce ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z troszkę cięższymi przynętami (bo z 3 i 5 cm twisterków przerzuciłem się na 11 cm Predatora) odwiedziłem starorzecze Wisłoka, a przynajmniej tak mi się wydaje (przy końcu ścieżki rowerowej w Zwięczycy). Na jednym z tych dołków miałem całkiem niezłe efekty, aż się zdziwiłem, co prawda wielkością nie powalały, ale za to częstotliwością, jak najbardziej :D Złowiłem około 7 szczupaczków, w przedziale od 30 do 47 cm (wszystkie w dobrym stanie wróciły do wody), o dziwo złowiłem także okonia, nie dużo większego od tej gumy, jakby nie patrzeć zabawa była przednia, biorąc także pod uwagę, że to mój pierwszy rok ze spinningiem i nie za bardzo jeszcze ogarniam co i jak. Pozdrawiam! :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem od 17:40 do 20:30 za kładką jak wpada ta rzeczka koło Stali. Nie wiem czy obecnie jest tam jeszcze miętus ale dwa lata temu złapałem miętola na 41cm. A może ktoś z Was zna jakieś miejscówki w Rzeszowie lub pobliżu gdzie jest miętus, chętnie bym gdzieś jeszcze uderzył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.