Skocz do zawartości

Koronawirus a wędkarstwo


Piotr Madura

Rekomendowane odpowiedzi

Info z frontu, uwaga tego nie dowiesz się w telewizji :)

 

https://cowzdrowiu.pl/aktualnosci/post/medycy-bez-obowiazkowych-testow-zdecydowal-sejm?fbclid=IwAR2v7uOgOd5stZhtm-W5NbJsnbPwY2m_GtMIn2PFyw52pu-SOZBzqFyzBz0

 

mynyster

 

https://m.facebook.com/photo.php?fbid=10208396633470625&id=1749320616&set=a.1156448768605&source=48

 

 

I najlepsze, w stolicy 100 (stu) ratowników wylądowało na kwarantannie (póki co), dwojgu  wyszedł wynik + i ta stówa czeka..

 

Dla porównania w Rzeszowie w całej Stacji Pogotowia pracuje nieznacznie więcej :)

 

W Rzeszowie ostatnio wyłączone były 3 zespoły - kwarantanny prosto z pracy (z 10 zespołów na CAŁY POWIAT). 

 

 

Staram się być apolityczny na codzień ale ostatnio nie potrafię. Nikogo nie chce straszyć ale niedługo.. (patrz foto niżej) :)

 

 

 

 

 

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez ryba7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • krs przestał(a) promować temat
  • 5 miesięcy temu...

Mam prośbę do administratora, proszę usunąć tak idiotyczne posty.Kolego jak jesteś taki chojrak,to napisz wniosek o nie leczenie.Jeżeli masz dużo czasu,to zapraszam na wolontariat do szpitala zakaźnego.Mam nadzieję, że ten uśmiech na końcu świadczy o nie wiedzy...

Edytowane przez piter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego ma admin usuwać , jakaś cenzura jest do COVIDA? wolontariat chętnie tylko szpitale się pozamykały i takiej pomocy nie przyjmują. Już innych chorób nie mam grypy,raka i innych tylko korona. Nie neguje wirusa bo może jest ale smiertelność jest na poziomie grypy a paraliż wszystkiego jakby na ulicach leżały trupy , zwłaszcza te włoskie ciężarówki i trumny które jak się okazało były ściemą. Ale nakrecajcie się dalej i wierzcie w te śmieszne testy które jak się okazuje są gówno warte a ludzie przez głupie kwarantanny tracą  firmy i prace.

Edytowane przez ka-mil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak pewnie będziesz wiedział lepiej ale...

1. Tak. Są inne choroby i muszą je leczyć, ale rakiem się nie zarazisz. Ale jak masz raka i SARS2 to już niewesoło.

2. Nie - śmiertelność nie jest na poziomie grypy. Na grypę przez cały ROK zmarło w Polsce 65 osób, co daje śmiertelność na poziomie około 0,0016%, na SARS2 WCZORAJ zmarło 75 osób - to jest do tej pory około 2,5%. Czyli ponad 1000 razy więcej. Drobiazg...

3. Nie - te ciężarówki to nie była ściema. Wywoziły trumny z Bergamo, bo służby komunalne nie miały możliwości kremacji jednocześnie takiej ich liczby.

 

Nie życzę ci żeby ktoś bliski albo ty zachorował... ale jest to całkiem prawdopodobne. Ja do tej pory też nie znałem żadnego przypadku, ale w ostatnim tygodniu dowiedziałem się o kilku znajomych. Co ciekawe, wiem, że części z nich jeszcze nie wciągnięto do statystyki - nie dusili się więc testów nie zrobiono...

 

Edytowane przez LuJu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LuJu napisał:

I tak pewnie będziesz wiedział lepiej ale...

1. Tak. Są inne choroby i muszą je leczyć, ale rakiem się nie zarazisz. Ale jak masz raka i SARS2 to już niewesoło.

2. Nie - śmiertelność nie jest na poziomie grypy. Na grypę przez cały ROK zmarło w Polsce 65 osób, co daje śmiertelność na poziomie około 0,0016%, na SARS2 WCZORAJ zmarło 75 osób - to jest do tej pory około 2,5%. Czyli ponad 1000 razy więcej. Drobiazg...

3. Nie - te ciężarówki to nie była ściema. Wywoziły trumny z Bergamo, bo służby komunalne nie miały możliwości kremacji jednocześnie takiej ich liczby.

 

Nie życzę ci żeby ktoś bliski albo ty zachorował... ale jest to całkiem prawdopodobne. Ja do tej pory też nie znałem żadnego przypadku, ale w ostatnim tygodniu dowiedziałem się o kilku znajomych. Co ciekawe, wiem, że części jeszcze nie wciągnięto ich do statystyki - nie dusili się więc testów nie zrobiono...

75 z czego 6 na COVID jak będziemy liczyć powikłania grypy z innymi też bedzie dużo wiecej  a ciężarówki nawet w reżimowej TV się przyznali że to były zdjecia z katastrofy na morzu i ciała uchodzców z któregoś tam roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprzeczenie jest normalną reakcją przy tego typu zagrożeniach. Zmniejsza panikę. W końcu jednak przychodzi zderzenie z rzeczywistością. Twoja reakcja jest dość schematyczna, obserwowana przy każdej kolejnej pandemii....Na "hiszpankę" zmarło 20 do 100 mln ofiar. Była większa szansa na śmierć w wyniku grypy niż w okopach. To ulotka z 1918 ;)00xp-virus-1918masks-anti-mobileMasterAt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre jest to że My wędkarze/ludzie zamiast się wspierać walczymy ze sobą  "a im o to chodzi ". Zwał jak zwał, ściemo- wirus, rząd, elity, masoni itd. Ich polityczne gierki, wyzysk,niesprawiedliwość. A co z naszymi dziećmi, ludźmi starszymi którzy cierpią przez ich kłamstwa i manipulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, LuJu napisał:

Zależy ci na starszych? Noś maskę.

Zależy mi na prawdzie a nie na kłamstwach przez które cierpią np . ludzie starsi,ty dalej oglądaj Trwam i wierz w co chcesz  .  Tu chodzi o to co robią ze służbą zdrowia  itd .Byłem na pogrzebie kobiety która leczona tele-poradą na zapalenie płuc a to były początek zawału. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, motorhead71 napisał:
To był mój ostatni post na tym forum 

Mam nadzieję że nie ostatni. Nie jesteś osamotniony w poglądzie na temat tej pseudo pandemii. Teleporada. Jaja sobie z nas robią ludzie którzy wykształcili się za publiczne pieniądze i za takie są utrzymywani. Pozamykali się w koszarach i bezczelnie twierdzą że są na pierwszej linii frontu. Nikt się już teraz nie przyzna do błędu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.