Skocz do zawartości

Rzeka San


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

wczoraj skręcili wodę na zero więc może być różnie z braniami. Ryba nie przepada za opadającą wodą :)

Ja na mięsnym nie łowie od ok 3lat - więc słaba ze mnie wyrocznia. Jak jeździłem to właśnie na Łączki, wyżej na ujście Hoczewki (ale tam bardziej lipienie) albo dużo niżej na pierwszy zakręt (oszczyszczalnia w Lesku) lub jeszcze niżej drugi zakręt tylko tam z dojazdem już troszkę lipa. Jak masz namiocik to najlepiej rozbić się nad samą rzeką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepsze miejsce na namiot to właśnie drugi zakręt, dojazd taki o ale osobówką powinieneś wjechać. Cisza, spokój i pod nosem kilka fajnych miejsc - pierwszy zakręt, Postołów - do których dojdziesz z buta. Woda niska więc zabierz cienkie żyłki do suchej. Rano strimerek a później co los da :P Jakbyś miał jakieś pytania pisz, pozdrawiam!

Edytowane przez ryba7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce znów  zaczynać gównoburzy  ale  trzeba już teraz zacząć działać w temacie pstrągowego no killa  choćby na początek do mostu w Lesku bo jutro bedzie za pòźno. Z pstrągiem każdy wie jak jest- jak nie zarybią to nie połowisz- a jak zarybią to go zaraz zjedzą!!!

 Dlatego nakręcajcie tą inicjatywe oddolnie u Was w kołach lub jak spotkacie gdzieś dyrektora Pzw to mówcie mu o tym kropla drąży skałe pamiętajcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuję pomocy w sprawie informacji na temat odcinka Sanu z obwodu rybackiego nr 9 tj od ujścia Wisłoka do ujścia Tanwi. Już drugi rok planuję się tam wybrać ale w ciemno nie chcę jechać. Chciałbym się dowiedzieć przede wszystkim o minimalnej głębokości tego odcinka ponieważ chciałbym przepłynąć pontonem a mam silnik ze stopą L i czy posiada może ktoś jakieś informacje czy są takie wypłycenia/uskoki/bełty że nie dam rady przepłynąć? Również ciekawi mnie czy są jakieś dołki 3m+ / 4m+ / 5m+? Każda jakakolwiek informacja będzie dla mnie pomocna. Pytanie również czy czy w miejscowości Ulanów gdzie się ten odcinek kończy lub lekko w górę można zostawić samochód i zwodować ponton. może być nawet po trawie byleby skarpa do wody nie była wyższa niż 1m-1,5m ponieważ waży 115kg i sam miałbym później problem go wyciągnąć. Chciałbym płynąć w górę rzeki żeby w razie jakiś problemów lub awarii mieć możliwość powrotu do samochodu, jak się uda to płynąć aż na początek odcinka do Dębna. Każda jakakolwiek informacja na temat odcinka lub części odcinka może mi pomóc, gdyby ktoś coś wiedział to proszę o pomoc. Pozdrawiam :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy w Dynowie na Odcinku specjalnym jest zakaz spiningowania w związku z okresem ochronnym pstrąga czy można spiningować  normalnie ? I jeszcze prosił bym kolegów z Dynowa  o info koloru wody.  Znajomy  jedzie w niedziele na brzany z Katowic prosił o Info ✌️

Edytowane przez Lucjan Kula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Lucjan Kula napisał:

Witam czy w Dynowie na Odcinku specjalnym jest zakaz spiningowania w związku z okresem ochronnym pstrąga czy można spiningować  normalnie ? I jeszcze prosił bym kolegów z Dynowa  o info koloru wody.  Znajomy  jedzie w niedziele na brzany z Katowic prosił o Info ✌️

Wczoraj kolega z Dynowa mówił mi że woda nie wysoka ale bardzo brudna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.