Skocz do zawartości

Rzeka San


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

On 5/10/2023 at 7:53 AM, tomek96 said:

Zależy na co łowisz okręg Krosno to spining lub mucha chyba na całym odcinku ,a na Przemyskim odcinku są górskie i nizinne od Dynowa do Przemyśla jest kawał fajnej wody

Mnie chodziło jedynie o wody nizinne jako że nie łowię na muchę ani spinning 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okręgu Krosno San w Sanoku jest wodą nizinną. Poniżej mostu w miejscowości Dobra  do granic byłego woj. krosno również woda tzw. nizinna. W zezwoleniu Krosno niestety jest poważny błąd odcinek od Dobrej do ujścia potoku Baryczka nie jest w wykazie wód nizinnych ani górskich, Według mojej powtarzam mojej interpretacji jest to odcinek Sanu - wody tzw. nizinne tak było i chyba tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, jacek k napisał:

W okręgu Krosno San w Sanoku jest wodą nizinną. Poniżej mostu w miejscowości Dobra  do granic byłego woj. krosno również woda tzw. nizinna. W zezwoleniu Krosno niestety jest poważny błąd odcinek od Dobrej do ujścia potoku Baryczka nie jest w wykazie wód nizinnych ani górskich, Według mojej powtarzam mojej interpretacji jest to odcinek Sanu - wody tzw. nizinne tak było i chyba tak jest.

Jest ujęty na stronie internetowej: https://www.pzw.org.pl/pzwkrosno/cms/1312/wykaz_wod_nizinnych_okregu_krosno_2023

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ryba7 gratulacje kabana Piekna rybka 💪😁 ja za to odpaliłem sezon smużakowy ilościowo w miarę ale jest mały niedosyt jeśli chodzi o wielkość 😁

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ciekaw jestem jakie Wasze zdanie na poniższy temat, otóż załóżmy taką sytuację:

 

Chcesz łowić brzany na Sanie, nie tylko dużo tych małych ale może przede wszystkim te stare wyrośnięte okazy.

Metoda połowu to feeder/gruntówka a więc chodzi o wody nizinne.

 

Ale...musisz zdecydować się na dokonanie opłat na tylko jednym z okręgów: Krosno lub Przemyśl - i właśnie....który okręg opłacasz??

 

(Myślę, że Przemyśl ale chcę sięgnąć po opinie)

z góry dziękuję i pozdrawiam

Edytowane przez DziubnieLubNie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem w weekend na Sanie pod Dynowem w miejscu gdzie wcześniej nie łowiłem. Bardzo ładny odcinek jednakże aby dostać się do brzegu trzeba przejść komuś obok domu, jak się okazało był to teren działki przynależnej do tego domu i Pan uprzejmie poinformował mnie że nie pozwala mi tam sobie wejść. Do rzeki krzaczorow bylo co najmniej 10 m a Pan mówił że jeśli dam radę pasem 1.5metrowym od rzeki z poza jego dzialki dojść to OK, co niestety było niewykonalne (może amerykanski żołnierz Marine mógłby się podjąć próby), no i nici z dostępu i łowienia.

Pan wspomniał że Związek w tym roku się z nim 'nie dogadał'....co wiadomo że rozumieć należy nie zapłacił..

Czy często Wam się takie coś zdarza?

 

Edytowane przez DziubnieLubNie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.