Skocz do zawartości

Rzeka San


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, że nic nie odpisałem na temat przewidywanego stanu i jakości wody, ale nie byłem pewien jak to będzie wyglądało. San potrafił mnie wiele razy zaskoczyć i wypad kończył się bez wyciągania wędek z auta:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że nic nie odpisałem na temat przewidywanego stanu i jakości wody, ale nie byłem pewien jak to będzie wyglądało. San potrafił mnie wiele razy zaskoczyć i wypad kończył się bez wyciągania wędek z auta:(

Tak było i tym razem, najpierw podnieta, że już jesteśmy, a po chwili decyzja o powrocie na Wisłok w okolice Rzeszowa:( Może uda się kolejnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja też dzisiaj byłem, ale nie mogę się pochwalić bym połowił słabiutko. Na baniach praktycznie nic nie wychodziło, poniżej złowiłem małe lipieniki i pstrągi na suchą. Być może zrobiłem błąd bo zakączyłem łowienie przed siódmą godziną,właśnie ty chyba w tym czasie połówiłeś te ryby. Następnym razem może mi będzie dane połowić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem ze znajomym na nocce na Sanie na miejscowce w okolicach Zarzecza w zeszlym tygodniu.Fajny 2.5 metrowy dolek ze stojaca i leniwie plynaca woda.Wczesniej to miejsce zaczalem necic kukurydza z puszki, bo do Sanu mialem 20 minut rowerem.Efekty narazie slabe co jest zrozumiale bo dopiero brania maja nadejsc, a ja wiem ze sa tam karpie bo slyszalem jak te ryby pieknie cmokaly przy brzegach.Na wspomnianych polowach brania byly ale glownie drobnicy, trafili sie 2 wymiarowe certy.Bylo jedno porzadne branie mojego znajomego ktory lowil na zywca ukleje z gruntu.Myslac ze to sandacz,dajemy mu wiecej zylki, a gdy zacial to juz ryba byla w korzeniach, zaczep i po zestawie.Przeszla blyskawicznie 10 jakies metrow od miejsca w ktorym nastapilo branie.To byl prawdopodobnie sum i trzeba bylo zacinac a nie czekac.. ech moglo byc troche walki i emocji a tak to skonczylo sie na zestawie urwanym.Ale wiemy przynajmniej ze sa tam sumy i juz jutro znow tam jedziemy na nocke, jeden zestaw na drapieznika, drugi na karpia.Jutro juz powinny byc pierwsze brania na sama kukurydze.Certy zlapalismy na robaki biale + ziarno kukurydzy,na sama kukurydze nic nie chcialo brac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z tych okolic. Kilka kleników 40+ zaliczyłem oraz straciłem, przez pewien model agrafki ,dwie ulubione przynęty. Woda niska i czysta! Pamiętaj, że jeżeli dzisiaj spadnie deszcz to jutro może być rożnie!

Edytowane przez lama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna nocka na Sanie w okolicach Zarzecza i jedynym efektem byl mały sumik 63 cm na ukleje z gruntu, a tak to jedno mocne branie tez na grunt z zywcem, po zacieciu silny opor murowanie do dna i ryba wypluwa przynete.Pewnie duzy sandacz, albo słabo zaciety sum.Biale ryby nie bardzo chcialy brac, jedynie drobnica,plotki i pare małych karasi.Wszystko na kukurydze.W zasadzie w tym miejscu w przypadku drapieżnika to nie wiadomo jak sie zachowac bo przy sandaczu trzeba czekac troche z zacieciem a przy sumie nie bo zaraz plynie w krzaki i zaczep.Nie zmienia to faktu ze niedługo znow tam zawitam.Pogoda burzowa dosc, ale procz postraszenia wiatrem i błyskawic z daleka na szczęście burza jakos omineła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byliśmy cały dzień we 3 na Sanowych Łączkach pomachać muchą. Szału nie było, połowiliśmy trochę pstrążków krótkich i dużo lipionków takich do 20 parę cm. Rano zero zbiórek i oznak życia na rzece, od południa zbierały lipienie, które łykały głównie malutkie sucharki na CDC z żółtym akcentem. Napotkani wędkarze mówią, że i tak połowiliśmy, bo na Sanie z rybą coraz gorzej. Ehhh i gdzie tu na muszkę jeździć, pozostają tylko OS???:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napalaj się na OS bo tam też nie ma rewelacji ,ja na dobre branie liczę tylko na późne po południe.Dzięki za info ,jaki kolor wczoraj był łowny .Nie mam takiego odcienia ale mam dużo różnych oliwek ,będę coś próbował.Dziś pewnie moje ostatnie łowienie na Sanie:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.