Skocz do zawartości

Rzeka San


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zafundowałem sobie jednodniowe "hasanie po sanie" ze spinningiem, od Łączek poprzez Mrzygłód aż do Ulucza i Słonnego. Rewelacji nie było, ale kilka rybek udało się skusić.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez hycu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się na najbliższe kilka dni poniżej OS-u, chciał bym sobie coś pokręcić. Co tam lata nad wodą panowie ?

http://www.wedkarz.pl/wp-webapp/i/art2/a2259_lipienSOLA%204.jpg

Coś takiego sobie ukręć na 18-20. Trzy dni temu płynęło takich mróweczek ze skrzydełkami cała masa, woda się gotowała pod wieczór od żerujących na typ lipieni. Do tego malutkie jętki zielony tułów i jasnoszare skrzydełka. Z racji że płynęło też dość dużo wylinek na brązowo-szare emergery miałem też dwie kapitalne ryby niestety 0,10tka nie dała rady :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 3 lata marzyłem, czasami nawet i śniłem o sumie, dużym sumie!

Przez te lata porażek było tyle samo co zasiadek, zawsze bez brania, czasami nawet myślałem aby się poddać i przestać próbować łowić sumy, jednak tak się nie stało i nareszcie go złowiłem !!!! Największe wędkarskie marzenie zostało spełnione! Sum złowiony w sanie, mierzył dokładnie tyle samo co ja czyli 175 cm :beer:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak woda w góre od Dynowa tz Nozdrzec , Wara, Niwiska, od środy, czwartku chciałem tam połowić , a na darmo nie chce jechać prawie 50km.

A i jeszcze takie pytanko, byłem niedawno właśnie w tamtych rejonach z kolegą na spina, troche miejscówek obrzucaliśmy, ryba coś chodziła, ale przez 3h ani razu nam nic nie uderzyło, próbowaliśmy zarówno na płytkiej rwącej i głębokiej z dołkami wodzie, i nic, nie wiem może przynęty za małe, na wisłoku raczej zawsze coś tam uderzyło a na sanie nic, używaliśmy woblerów max do 4 cm, i obrotówki longi takie do 2jek, może jakaś rada, czy czasami tak poprostu jest że nc nie bierze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzienki za info, może sie troche woda wyklaruje za pare dni, nie wiem jak tam z rybą, 2 razy na spina byłem raz 1h i raz 3h, bez brania, pora na feedery, bardziej preferowane w moim wypadku, ja osobiscie, będąc 2 razy w niedziele nie widziałem tam wędkarzy, nie wiem, może gdzie indziej łowią, poza tym jest ograniczony dostęp do fajnych miejscówek, żeby autem podjechać pod samą wodę to można zapomnieć, tak samo o jakimś wygodnym dużym miejscu na jakiejś plaży i żeby auto było blisko, hmmm zobaczymy, puki co burzowo się zapowiada ten tydzień i trzeba się dobrze zastanowić, bo 2 doby siedzieć daleko od atua w niepewną pogode to ryzyko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.