Skocz do zawartości

Wiosenny Zlot Przecław


Siksa

Rekomendowane odpowiedzi

Ja cie kręcę ... impreza z budżetem marketingowym :), 3 kociołki, % schłodzone, woda pewnie extra wcześniej pilnowana i zarybiana, pogoda pewna .. a ja nie mogę być ;/

Chłopaki zróbcie kilka zdjęć dla mnie, w szczególności zawartości kociołków ...

Udanej zabawy i połamania :)

Gabryś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się grzecznie zapytowuję czy można jeszcze wpisać swoją osobę na zlocik, planowałem już nie raz ale zawsze coś przeszkadzało. Zwolnił mi się termin 10.04 i chętnie bym się z kolegami spotkał :). Jeśli tak to czy i ile wpisowe lub coś podobnego:rolleyes:.

Wszyscy członkowie PSW są mile widziani, do zobaczenia na zlocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się nam ładnie trafiło:eek:. Jeśli chodzi o Wisłokę było bardzo dobre miejsce dla organizacji . Nawet wydaje mi się ,że lepszego na tym odcinku już niema. Wszędzie są problemy z postojem dla większej liczby aut.

Można by samochody zostawić na tym parkingu przy kościele tylko trzeba troszkę się wrócić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie 9 kwietnia rusza remont mostu na Wisłoce w Przecławiu wiec w okolicach mostu będzie stacjonował sprzęt, i nie będzie można tam przebywać.

trzeba zmienić miejsce zlotu

witam panowie

chciałem wam powiedzieć ze to był żart prima aprilis-owy i przynajmniej ja o żadnym remoncie nie słyszałem (tylko ze dopiero teraz mam dostęp do kompa i teraz to prostuje ;):cool:)

połamania na tym zlocie i odrazu zgłaszam swoja obecność ;)

ps aha geo biore od ciebie tego wobka za browka ;d;d o ile nitk mnie nie ubiegł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie

chciałem wam powiedzieć ze to był żart prima aprilis-owy i przynajmniej ja o żadnym remoncie nie słyszałem (tylko ze dopiero teraz mam dostęp do kompa i teraz to prostuje ;):cool:)

połamania na tym zlocie i odrazu zgłaszam swoja obecność ;)

ps aha geo biore od ciebie tego wobka za browka ;d;d o ile nitk mnie nie ubiegł :)

wobek twój:D.Już miałem dzwonić do magistratu mieleckiego o to ze mieliśmy pierwszeństwo:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pewną propozycję do przedyskutowania.

Proponuje skorzystać z mojego doświadczenia z innych moich zlotów np. samochodowych.

Proponuję aby wszyscy uczestnicy spotkali się w jednym miejscu w Rzeszowie na jakimś parkingu, o określonej godz. Czekamy na pozostałych uczestników z poza Rzeszowa, którzy przejeżdżają przez Rzeszów. I wtedy całą paczką jedziemy do celu.

Proponuje parking przy hipermarkecie E.Leclerc. Wszyscy znają a koledzy z Łańcuta i Leżajska będą mieć po drodze. Jeden koordynator np. Siksa. A po drodze dołączają wszyscy inni, oczywiście kto chce. Kto chce jedzie na własną rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pewną propozycję do przedyskutowania.

Proponuje skorzystać z mojego doświadczenia z innych moich zlotów np. samochodowych.

Proponuję aby wszyscy uczestnicy spotkali się w jednym miejscu w Rzeszowie na jakimś parkingu, o określonej godz. Czekamy na pozostałych uczestników z poza Rzeszowa, którzy przejeżdżają przez Rzeszów. I wtedy całą paczką jedziemy do celu.

Proponuje parking przy hipermarkecie E.Leclerc. Wszyscy znają a koledzy z Łańcuta i Leżajska będą mieć po drodze. Jeden koordynator np. Siksa. A po drodze dołączają wszyscy inni, oczywiście kto chce. Kto chce jedzie na własną rękę.

Imho bardzo dobry pomysł! Ja na 99% będę i mogę zabrać 2 osoby... (1% zostaje, bo w sobotę robię remont autka i niby zdąże, ale wiadomo, 'złośliwość rzeczy martwych' czasem jest silniejsza...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.