Skocz do zawartości

Koniec PzW


Shim

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, tpe napisał:

Jeżeli faktycznie państwo przejmie wszystkie obwody rybackie będące obecnie w dzierżawie PZW, skąd WP wezmą materiał zarybieniowy? Kupią z ośrodków PZW?


Dokładnie na innym forum był ten temat już poruszany.
WP z tego co czytałem są otwarte na współpracę gorzej z PZW...

Posłuchajcie 3:30
 

 

Edytowane przez TOmaSZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego tak uczepiliście się tej karty wędkarskiej. Wszyscy których znam po prostu zapłacili opłatę za egzamin i dostali gotowy kwit do starostwa. W wielu krajach też nie trzeba zdawać żadnych egzaminów i funkcjonuje to w pełni normalnie. Wiec jak dla mnie karta wędkarska to przeżytek, można co najwyżej z zezwoleniem dawać jakiś skrócony regulamin połowu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś na Wilczej Woli...Powiem tak...byłem mile zaskoczony....wiem zaraz będzie krytyka...ale powiało optymizmem w moim odczuciu... wchodzę na zaporę a tu nowe ładne  kontenery Wód Polskich. Na koronie zapory wszystko odświeżone....barierki,chodniki,nowe lampy ,kamery...kurde cos się dzieje. Oby to miało też przełożenie na wedkarstwo...następnym razem porobię foty....bo jestem w szoku... :/

Edytowane przez seba77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, tedi62 napisał:

seba77........dobre wieści przekazujesz, wygląda na to, że przynajmniej na początku, WP pokażą inną jakość, niż to co znamy z betonowego PZW..........nie żałuję 6 letniego odpuszczenia sobie sponsorowania niewydolnego potworka PZW

Obyś sie nie zawiódł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam złudzeń co do tego, że nagle nad podkarpackimi wodami powstanie wędkarskie "Eldorado", niemniej takie zmiany na początek o jakich wspomina seba77, są dobrym prognostykiem, a co najważniejsze, to możliwość moczenia kija w całym kraju na większości łowisk, na podstawie jednego zezwolenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi  o wedkowanie w kontekście złowienia ryby nie ważne  w jakich okolicznościach przyrody... staw,rzeka,zaporowka. To można komercja zapłacić...I do syta polowic!!!!!! Ja traktuje wedkarstwo jako obcowanie z przyroda...no i fan rozkminki jak się do nich dobrac:0 Powiem ze nawet idzie coś sensownego wytargać...Łowie głównie na rzekach i zaporowkach. Nie liczę że ta zmiana cos da...tylko żeby nie pogorszyla:( ale ułatwi mi napewno że nie będę musiał się motać że zezwoleniami 8 okregow, które są oddalone od rzeszowa 60km i kupowaniem dniowek:(fajnie by było jak by było tak że jedziesz na ryby na rzeke i co wyjazd polowisz ładne sztuki...no ale chyba to sfera marzeń...a z drugiej strony to by się nam znudzilo:00000pozdrawiam;)

Edytowane przez seba77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seba77...................podążamy tymi samymi ścieżkami rozumowania, krajowa opłata i łowimy, poznajemy łowiska, przyrodę, otoczenie w różnych rejonach kraju, a nie miotamy się z dziesiątkami pozwoleń, rejestrów i dziwactw z podziałem cieków wodnych na dziwaczne odcinki (bez szczegółowych map ani rusz). Przecież w dwóch miejscach jednocześnie nie jesteśmy w stanie łowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, tedi62 napisał:

seba77...................podążamy tymi samymi ścieżkami rozumowania, krajowa opłata i łowimy, poznajemy łowiska, przyrodę, otoczenie w różnych rejonach kraju, a nie miotamy się z dziesiątkami pozwoleń, rejestrów i dziwactw z podziałem cieków wodnych na dziwaczne odcinki (bez szczegółowych map ani rusz). Przecież w dwóch miejscach jednocześnie nie jesteśmy w stanie łowić.

100 na 100 !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
1 hour ago, tpe said:

Raczej ktoś zrobił kopiuj-wklej tego, co zamieścił p. Bogaczyk...

Nie do końca. Link podejrzałem na Fly-u. Istotą tego jest to,że JUŻ od 2023r. czyli za 8 miechów możemy znaleźć się w innej ,wędkarskiej rzeczywistości. Jakiej ? tego jeszcze pewnie nikt do końca nie wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, w.d.wobler said:

Nie do końca. Link podejrzałem na Fly-u. Istotą tego jest to,że JUŻ od 2023r. czyli za 8 miechów możemy znaleźć się w innej ,wędkarskiej rzeczywistości. Jakiej ? tego jeszcze pewnie nikt do końca nie wie...

 

Zobacz jaka jest data publikacji tego tekstu na stronie Informacje Wędkarskie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.