Skocz do zawartości

wyjazd na karpia


Rekomendowane odpowiedzi

witam karpiarzy:)

ciekawy jestem czy juz ktorys z Was mial juz przyjemnosc troche pokarpiowac? a tym samym czy mial bliskie spotkanie z miskami?? jezeli tak to moze sie pochwalicie?? ja osobiscie wybieram sie dopiero w przyszly weekend na 3dni na Wróblowa!! przy okazji bede mial okazje wyprobowac domowe kulasy:D

zycze powodzenia w nowym sezonie:D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

to juz rozpoczecie sezonu za Toba:) a karpiszki na co braly?? na smierdziuchy?? z oplatami u Nas jest tak ze okreg Krosno i Jaslo placi 90zl za roczna licencje! z dobowkami to sie nie orientuje ale pewnie z 20zl! wiec jak widac najlepiej od razu wykupic licencje roczna!! a blizsze informacje uzyskasz w kole pzw w Jasle lub u kogos z klubu karpiowego marker team! po wyprawie napisze co i jak z miskami:D oby chcialy wspolpracowac:D:D a jezdziles na wroblowa?? jak efekty?? i co sadzisz o tym lowisku?? moj najwiekszy z wroblowej mial tylko 13,7kg!!

pozdrawiam kolege:)

ps oto ten karpik

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna ryba:)kulek nawet nie powąchały królował biały robak na klipsie,Wróblowa bardzo ciekawe łowisko mam rodzinę w Jaśle i kilka razy tam byłem ale jakoś nie było czasu na wędkowanie.

Łowiłeś może w Besku albo u Waldka są ładne ryby,warto pojechać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Pebar

co do lowiska w Besku to jeszcze tam nie bylem,ale zamierzam w tym sezonie pare razy tam wyskoczyc!:D czytalem na ich stronie ze sztuki maja ladne,w tym rekord z 2009r-26kg:eek::eek:,choc nigdzie nie znalazlem zdjecia tego miska!!! U Waldka bylem raz w tamtym roku ale w marcu i efekt byl w postaci 1patelniaczka!! ogolnie wole jezdzic na kilka dni:) a U Waldka trzeba dopiero zalatwiac nocki i dodatkowo za nie placic!! wiec dlatego poki co jezdze na wroblowa!:) zapraszam wiec na wroblowa bo lowisko jest super!!:D

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widziałem fotkę karpia 12kg, złowionego w zeszły weekend w okolicach Rzeszowa. Podać łowiska nie mogę, ale wybrać się na zasiadkę warto:)

wiadomo na co go złowiono?

kupiłem dziś kulki i myślę wybrać się na weekendzie na karpia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo na co go złowiono?

kupiłem dziś kulki i myślę wybrać się na weekendzie na karpia..

Witam wszystkich!

Jogo daj znac jak cos ruszy w Weryni, bo bylem tam już kilka razy i zawsze polapałem, dlatego w tym roku też myślę się wybrać. Może w weekend majowy -no zobaczymy jeszcze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.