Skocz do zawartości

Wiadomości sportowe


wifer

Rekomendowane odpowiedzi

Właściwie wszytskie relacje i ogłoszenia zawodów zamieszczane są na stronie Koła, ale dla uzupełnienia i przedyskutowania różnych problemów zdecydowałem się otworzyć temat sportowy. Poniżej umieszczam Kalendarz zawodów naszego Koła na rok 2011. Oficjalne ogłoszenie już widnieje pod poniższym adresem:

http://www.pzw.org.pl/1295/wiadomosci/43743/60/zawody__zapraszamy_na_zawody_o_mistrzostwo_kola_drgajacej_szczyt

Natomiast wszelkie fotorelacje w formie albumowej będzie można przeglądać korzystając z linków w "stopce"

Kalendarz sportowy Koła:

terminarz zawodów 2011.doc

post-2-14545019082825_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zgodnie z terminarzem wczoraj tj. w niedzielę 08 maja na zbiorniku "Floryda" w Leżajsku, odbyły się Spławikowe Mistrzostwa Koła.

Zawody wygrał Kol. Leszek Flak zdobywając tym samym tytuł Spławikowego Mistrza Koła. Drugie miejsce zajął Kol. Paweł Smotryś a trzecie Kol. Zygmunt Kwieciński.

Fotorelację z imprezy można zobaczyć jak zwykle na stronie Koła a komplet zdjęć niebawem ukaże się w "albumach" (adres w stopce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona "Szuwarka" drgnęła.

Oponowałem za tym żeby zrobić to podobnie jak w Leżajsku jednak wyszło jak zawsze.

Nic nie stoi na przeszkodzie aby na tym forum nie wydzielić miejsca wyłącznie dla Koła w Sarzynie podobnie jak to jest dla Koła Leżajskiego. Wystarczy zgłosić temat administratorowi i znaleźć opiekuna działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na stronie Koła pokazało się ogłoszenie o Maratonie Karpiowym. Odbędzie się on tym razem na Florydzie w pierwszy weekend lipca. Natomiast zgodnie z harmonogramem w kolejną niedzielę planowane są zawody dla młodzieży.

Trochę mnie niepokoją mało precyzyjne zapisy regulaminu Maratonu w odniesieniu do alkoholu. Ubezpieczenie się stwierdzeniem że organizator nie ponosi odpowiedzialności ... również nic nie wniesie w razie kolizji z prawem. Plama i tak zawsze będzie po stronie organizatora i Związku. Poza tym nie można zapominać że brzegi nad Ożanną znacznie różnią się od tych nad Florydą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że możesz,jak zabulisz myto w wysokości 132 zł:D.Wtedy masz nieograniczony dostęp do wszystkich "wód" nizinnych O.Rzeszowskiego.Tylko zbiornik Ożanna na dzień dzisiejszy wygląda tak :Dhttp://www.fishing.org.pl/showthread.php?t=84&page=22 a te fotki @tuna18 szczególnie mi przypadły do gustu:D.Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy Florydą sobie głowy nie zawracaj. Mało co tam zostało ale... w najbliższych dniach ma być zarybienie i zakaz połowu aż do maratonu karpiowego który to jak wszem wiadomo odbędzie się 2-3 lipca. Potem 10 lipca będą zawody dla młodzieży. Więc najbliższe niedziele można sobie odpuścić.

Co do Ożanny to po wielkim oczyszczeniu pasa brzegowego 5m :rolleyes: i baardzo starannym remoncie tamy :D nastąpiło zalanie zbiornika. Przy okazji wysuszono rzeczkę niżej tamy. W planie jest szybkie zarybienie wylęgiem tegorocznym. No ale to temat do innego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Fotoreportaż z zawodów juniorów z 10-07.br jest już w "albumach" . Jutro wstawię paczkę do "Chomika" . Zapraszam do przeglądania albumów i do dodawania swoich zdjęć. Powoli stare albumy będą archiwizowane na płytkach i tym samym znikną z platformy googli. Płytki będą przechowywane w siedzibie naszego Koła z możliwością ich przegrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

.. za stroną PZW

Ogłoszenie

Zapraszamy na otwarte zawody wędkarskie metodą gruntową (gruntówka, piker).

Jedna wędka. Zbiórka zawodników o godzinie 5.00 w dniu 7 sierpnia 2011r nad zalewem Floryda przy tablicy ogłoszeń.Zapisy zawodników w sklepach wędkarskich ul. Rynek 31 i Kopernika 1. Wpisowe 10 zł. Zawody w jednej turze 5.30-9.30

Organizator; Kapitanat Sportowy przy kole nr 18 San w Leżajsku.

Do Kapitanatu

Proponuję stworzyć osobną lub dodatkową punktację za złowienie sumika amerykańskiego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chwilę temu zakończył się maraton na Jandzie. Zawody rozpoczęły się wczoraj po południu. Ciekawy jestem wyników i wrażeń. Wiem że koledzy z Sarzyny też tu zaglądają. W piątek po południu byłem tam i niestety oprócz maleńkich karpików nic nie chciało się skusić na moje specyjały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody odbyły się w sobotę o 16.00 i trwały do następnego dnia, zakończyły się o godzinie 9.00. Można było łowić na grunt lub odległościówkę. Zapisało się 11 drużyn, każdy zawodnik mógł łowić na dwie wędki. Ja z wujkiem wylosowaliśmy niezbyt ciekawe miejsce na tzw. ''drugim stawie" (tym zarośniętym). Po zanęceniu przez jakieś 1,5 godz. brały płotki potem brania ucichły. Około 3 na naszych wędkach zameldowały sę leszczyki złowiliśmy po jednym, i dalej przerwa. Około 4.30 wujek złowił leszcza, ja karpia. Do końca zawodów na delikatny zestaw spławikowy udało mi się złowić coś około 30 płoci. Wynik ponad 4 kilo co dało nam 4 miejsce.

Zwycięzcy mieli ponad 8 kilo ryb, głównie płocie, drugie miejsce amur na 67cm. i parę karpików (ponad 5 kilo ryb), trzecie miejsce parę deko więcej od nas :D

Za pierwszą miejsce były dwa duże parasole z bokami, za drugie miejsce dwie bardzo fajne gruntówki, za trzecie krzesełka z oparciem i za czwarte elektroniczne sygnalizatory brań.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.