Skocz do zawartości

Wiadomości sportowe


wifer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

tu znajdziecie wyniki zawodów jesiennych:

http://www.pzw.org.pl/1295/wiadomosci/51181/60/wyniki_zawodow_jesiennych

*

Liderem klasyfikacji nadal pozostaje Kol. Zygmunt KwiecińskiKlasyfikacja "góry" do tych zawodów wyglądała tak:

http://www.pzw.org.pl/1295/wiadomosci/50637/60/klasyfikacja_gp_kola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę po czasie ale chciałbym pogratulować kolegom z Sarzyny udanego startu i organizatorom dobrej organizacji maratonu. Prawdę mówiąc nie spodziewałem się że w Jandzie jest jeszcze tyle ryb :). Wyniki niczym nie ustępują tym z Florydy.

Zgodnie z kalendarzem, ostatnie zawody 2011 mielibyśmy już za sobą. Jako sędzia uczestniczyłem w większości z nich. Muszę stwierdzić, że choć nie zawsze wszyscy zawodnicy byli w stanie wytrzymać od początku do końca zawodów. (Niektórzy byli słabo przygotowani kondycyjnie :) i trzeba było odwozić ich do domu). Były to jednak wypadki sporadyczne i w moim odczuciu odchodzące już w przeszłość. Ogólnie więc stwierdzam, że ze strony Kapitanatu każda impreza była przygotowana i przeprowadzona co najmniej na czwórkę z plusem. Dlatego należą się tu podziękowania organizatorom za ogrom pracy jaki włożyli aby te imprezy mogły się w ogóle odbyć. A trzeba tu podkreślić że była to praca całkowicie bezinteresowna. Szczególne podziękowania należą się Kol. Pawłowi Gduli, który był odpowiedzialny za przeprowadzenie i organizację wszystkich zawodów. Myślę , że Zarząd naszego Koła też nie zapomni o Pawle i w jakiś sposób wynagrodzi mu trud i czas jaki poświęcił dla wielu wędkarzy nie tylko z naszego Koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

W ubiegłą niedzielę nasze Koło rozpoczęło sezon sportowy zawodami podlodowymi. Pogoda dopisała - było dość ciepło, frekwencja również. Lód bezpieczny ponad 30 cm pewnie za szybko nie stopnieje . Ryby za to ospałe i niemrawe. Komplet zdjęć jest do przeglądnięcia w Albumach Google - link w stopce poniżej. Zapraszam.

Tydzień wcześniej mieliśmy zebranie wyborcze i sprawozdawcze. Wyborcze - nadzwyczajne bo wybraliśmy nowego prezesa którym został kol. Andrzej Dąbrowski. Podczas sprawozdawczego laureaci GP za rok 2011 odebrali puchary i nagrody. Fotoreportaż również w Albumach Googli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzięki śliczne Daniel -ja jakoś szukałem i nie zauważyłem :).

Ktoś może wie coś więcej na temat tego pucharu trzech rzek, na jakich zasadach ma się odbywać, bo to jakaś nowość chyba w harmonogramie. Trzy tury na trzech rzekach :eek:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że zawody "puchar trzech rzek" odbędą się na żywej rybie. Wymiar ochronny pstrąga potokowego w naszych rzeczkach wynosi tylko 30cm. Niestety przez "wspaniały" pomysł połączenia opłat nizinnych i górskich zwiększyła się presja na "pstrągowe" rzeczki. Jeśli podczas zawodów będą zabijane małe pstrągi w granicach 31 cm. to znaczy że coś jet nie tak i pasuje coś z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zanim kolego coś napiszesz dowiedz się jak jest, a nie piszesz bzdury.

Pzd

Tak się składa że pytałem organizatora. W prawdzie było to jakiś czas temu, wiec coś mogło ulec zmianie.

Widocznie zmieniło się na lepsze. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i git :). Ostatnio rozmawiałem z organizatorem tych zawodów i wtedy jeszcze nie było pewne czy odbędą się na żywej rybie. Moim zdaniem wędkarskie zawody sportowe powinny być organizowane tylko i wyłącznie na "żywej rybie". Pozdrawiam Kapitanat Sportowy przy kole nr 18 San w Leżajsku.

Edytowane przez Oktawian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to stwierdzić, ale takie właśnie zakończenie tych zawodów przewidziałem i dlatego odpuściłem. Przykra sprawa, bo świadczy to też napewno o wielkości populacji pstrąga na Złotej i Trzebośnicy -choć można się pocieszać, że pogoda też raczej nie pstrągowa była ;)

PS: A co do zawodów na Czystym, to coś się działo -nawet udało mi się wygrać :D

Mój wynik to 3.32kg (złowiłem dwa karpiki, leszcza, kilka jazi i płoci. Na 20 zawodników o ile się nie mylę chyba 11 miało jakieś rybki.

Edytowane przez zibbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zapunktował :(

Przecież tam pływa tyle ryb, @wifer w tę sobotę widział jedną na trzebośnicy :D Dobrze że w tym roku nie każą sobie płacić extra za te atrakcyjne "wody górskie". Mam nadzieję że w następnej turze zawodów padnie jakiś kropek, czego życzę uczestnikom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.