Skocz do zawartości

Jezioro Solińskie


wifer

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.08.2020 o 09:47, crpooss napisał:

Wie ktoś czy prom jeszcze pływa? Czy można już przejść na wyspę z buta? Woda cały czas opada, w tej chwili jest 97,22 mln m3 rezerwy. Wie ktoś przy jakim stanie można na nogach przejść na wyspę?

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, cichy napisał:

Orientuje się ktoś jak wyglada sytuacja na Chrewcie z wodą? Da się tam jeszcze coś połapać?

Podpinam się do powyższego tematu. Chciałbym na 3-4 dni przyczepkę postawić. Nie wiem jak z wodą i miejscem. Stan wody na dziś pokazuje niby 373 mln m3. To już prawie minimum, żeby coś połapać z pola namiotowego. W czerwcu było wody dosyć, tylko ryby nie dopisały....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2020 o 20:00, prezes_ napisał:

Podpinam się do powyższego tematu. Chciałbym na 3-4 dni przyczepkę postawić. Nie wiem jak z wodą i miejscem. Stan wody na dziś pokazuje niby 373 mln m3. To już prawie minimum, żeby coś połapać z pola namiotowego. W czerwcu było wody dosyć, tylko ryby nie dopisały....

Zeszly weekend woda stala , ale sroda czwartek i piatek poszlo w dol z pol metra, 2 tygodnie temu tez zeszlo jakies pol metra albo lepiej . Wolkowyja bez wody jedynie co to w korycie . Jak chrewt jest plytki to na 100% teraz tam niema ryby strata czasu. Karp zeszly weekend bral bo miejscowi lowia ale w strone polanczyka blizej .U mnie tez rybki siadly zawoz tamte rejony. Z tego co widze w tygodniu woda spada a na weekend stoi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, robin napisał:

Drugi filmik- nurkowałeś pod zaporą, tyle karpi? 

Nie, takich miejsc z karpiami na jeziorze jest mnóstwo a przynajmniej na centralnej części. Jakby była czystsza woda to byłoby ich widać więcej, no i zrobiłbym więcej filmików a tak to mało co wyszło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, papltr napisał:

2 dni w pogoni za sumcem z trolingu znowu się nie udały. Brały szczupale, okonie i trafił się sandacz. Przy okazji kilka nurkowań i wzięta wreszcie kamerka. Niestety najlepsze miejsca gdzie ryb było jak w akwarium to filmiki sie nie udały.

 

 

Tam jest data 2018 01 02 to kiedy to nurkowanie było w zimie 2018 r?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje porady, doradzi ktos gdzie mozna zwodowac ponton samemu? troche gratow mam i ciezko nosoc zwlaszcza ze jest to ponton z podloga 3,3 m do tego wedki aku , silnik. Tak zeby mozna bylo w miare mozliwosci doplynac w rejon pinezki na mapie. Aktualnie jestem na cyplu werlasu ale ten cypel ktos wydzierzawil i kasuje 30zl za postoj a do tego ludzi nawalone jak obozie koncentracyjnym leb na lebie ?

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.