Jump to content

"Czarny Staw" k. Głogowa


Gochu

Recommended Posts

Byłem dzisiaj ze swoją kobietą na spacerku i w lesie koło Głogowa trafiłem nad mały staw. Od kobiety spacerującej z dzieciakami dowiedziałem się, że nazywają go Czarnym Stawem.

Link: http://www.zumi.pl/,,,21.9555224,50.169252,2,2,namapie.html?userMapPointText=Czarny+Staw&userMapPointX=21.95414&userMapPointY=50.169888

Bardzo będę wdzięczny za jakieś informacje!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Znalazłem ten staw przy okazji przelotu za grzybkami kilka lat temu i rozemocjonowany wizjami "zapomnianej wody", zamieszkanej przez esoxy ludojady i pasiaste o-konie :), postanowiłem ją sprawdzić. Napotkany miejscowy dziadziu, grzybiarz, podsycił jeszcze moją wyobraźnię opowieścią o okresie wojennym, zatopionym samolocie i podwójnym dnie zbiorniczka (w blasku letniego słoneczka przyjemnie słuchało się bajania starego człowieka). No i tu kończy się bajeczka. Łowiłem tam trzykrotnie (około 1-2h spinningu i ok. 3-4h spławik + grunt, rosówka, białe robaczki). Wynikiem były małe wzdręgi i prześlicznie ubarwione okonki (palczaki), więc jeśli chcesz spędzić miło trochę czasu z dziećmi lub/i kobietą w lasku nad wodą, to polecam, jeśli szukasz wędkarskiej przygody, niestety nie ten adres.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Odwiedziłem właśnie to miejsce.Wie ktoś czy tam cokolwiek zostało w tym stawku ? Miejsce bardzo urokliwe i stawek ładny, niestety bardzo plytki i co chwile jakieś glony lądują na przynęcie. :) Szkoda tylko ,że ludzie nie dbają o to miejsce i zalega pełno śmieci na brzegach. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy