Skocz do zawartości

Okulary polaryzacyjne


bartek_ps

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem w Złotej Rybce, ale cena 104zł to lekka przesada. Na F-M do kupienia za 79zł, a nie jest to najtańszy sklep internetowy. Jeszcze muszę odwiedzić hurtownię na Siemieńskiego, jeżeli tam czegoś nie znajdę to znowu zostaje net.

Edytowane przez Siksa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z hurtowni na Siemińskiego mam Arciti z fotochromem i są rewelacyjne.

Generalnie mają (przynajmniej na wiosnę zeszłego roku) duży wybór okularów sportowych z polaryzacja i kilka modeli z fotochromem.

Ja osobiście preferuje fotochrom – ten z Arctici jest słaby bo tylko 2 stopniowy – ale tak jest fajniej jak w zwykłych ciemnych okularach.

A kiedyś kupie sobie okulary z soczewkami transition - i od świtu do zmierzchu w jednych będę biegał …

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
Jakie moglibyście polecić okulary polaryzacyjne, bo chyba nie znalazłem takiego wątku na forum, a mam zamiar zainwestować w nie. ;)

Witam,

jeśli chodzi o dobre okulary polaryzacyjne to mogę Ci polecić model S-108A Arctici, który świetnie się sprawdza w każdej sytuacji. Oto one Arctica sklep narciarski, ubrania narciarskie, odzież narciarska Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam.

Używam okularów polaryzacyjnych firmy jaxon modelu nie pamiętam ale szkła są koloru bursztynowego.

Po założeniu okularów po jakimś czasie następują bóle głowy, co bardzo przeszkadza.Może pomogła by zmiana odcienia szkiełek?

Czy miał ktoś już taki przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Używam okularów polaryzacyjnych firmy jaxon modelu nie pamiętam ale szkła są koloru bursztynowego.

Po założeniu okularów po jakimś czasie następują bóle głowy, co bardzo przeszkadza.Może pomogła by zmiana odcienia szkiełek?

Czy miał ktoś już taki przypadek?

Ja tak miałem jak używałem pewnych rozjasniajacych szkieł dragona... Nie wiem czy była jakaś wada optyczna czy moje oczy tego nie tolerowały... Pozbył się tych okularów i problem znikną... Tobie radze to samo.... Szkoda oczu i męczyć się nad wodą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co konkretnie Cię interesuje?

Okulary znane i lubiane przez wędkarzy.

Bardzo dobry stosunek cena/jakość. Dobra polaryzacja, dobrze wykończone, trwałe.

Ja sam używam Arctic'ow (chyba już z 3 lata) tylko dodatkowo poza polaryzacją są fotochromatyczne.

Jak jesteś z Rzeszowa albo czasem tu bywasz, to na Siemieńskiego vis-a-vis Biedronki jest hurtownia okularów, gdzie maja bardzo duży wybór Arctici, Fisherow i czegoś podobnego.

http://www.meridianrzeszow.com/okularyarctica,arctica___okulary_sportowe,29,0,0,0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zakupiłem w rzeszowskim Decathlonie okulary polaryzacyjne ORAO OTG, są to okulary zakładane na ok. korekcyjne. Dotychczas używałem podobnych marki Coocons, trochę sie niestety porysowały stąd wymiana na znacznie tańsze ale też i lżejsze. Koszt ok. 80zł, dodatkowo posiadają gumkę do wieszania na szyi to duży plus w porównaniu do poprzednich. Jak się sprawują nad wodą tego nie wiem, dopiero co wyszedłem ze sklepu ;)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

[Tapatalk]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...

Zakupiłem Decathlonowe okulary polaryzacyjne Caperlan DUSKYBAY OTG są to okulary zakładane na normalne  korekcyjne, to już drugie z Decathlona wcześniejsze Orao OTG, które posiadam wyglądają tak samo, różnią się chyba tylko materiałem z którego wykonane są oprawki i ceną, DUSKYBAY są droższe. Bardzo fajnie się je nosi są lekkie, pasują do moich okularów korekcyjnych idealnie, posiadają dodatkowo pasek.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.