Jump to content

Wyklejanka Dragona Fishmaker


Sewer34

Recommended Posts

Witam !

Panowie noszę się z zamiarem zakupu wędki Dragon Fishmaker 1,98m/2-12g z myślą o połowie na Wilczej okon z łódki. Czy ktoś miał możliwość testowania tego kijka ??? Nigdzie w necie nie znalazłem opinii jego użytkowników. Wiem ,że to nowość no ale może któryś z kolegów miał przyjemność połowic na ten kijek.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Co konkretnie masz na myśli ? Bardzo chętnie skorzystam z podpowiedzi. Łowię na Wilczej i Solinie obecnie na Tem Dragon 2,45 (4-18g) akcja X-FAST jestem z nej bardzo zadowolony, super czuła i błyskawiczna ale do gum na główkach 13 - 15 g . Parę sandałków już złowiłem. Szukam jednak czegoś bardziej delikatnego z myślą o okonkach główki 3 g -8 g;-)

Link to comment
Share on other sites

dzięki popczytam na jego temat. Kongera kiedyś miałem 2,75 Zander ok. Odkąd łowię z łódki wybieram jednak krótkie kije z wiadomych wzgledów. Choc man kijek 2,40 też Team dragona 2,40 /3-14g/ z akcją X-Fast genialny na pstrągi. Strzał w dziesiatkę często łowiłem na niego na Łączkach. Jak widac w moim arsenale wędkarskim prowadzą Team Dragony - dlatego tak bardzo ciekawi mnie ta nowa wyklejanka. Natomiast nie upieram się przy niej.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam tego Kongera bardzo fajny kij ale ostatnio kupiłem sobie takie coś http://ecofish.pl/ryba/shop/5-70-0-W%C4%99dka-DRAGON-Spinning-Fishmaker.html Panowie powiem jedno rewelacyjna wędka super czuła najmniesze muśnięcie okonia można poczuć Kongera mam 1-10g ale idzie na sprzedaż bo przy tym kiju jest cienki !!!! Naprawdę jestem pod wrażeniem tego Dragona po prostu szok....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy