Skocz do zawartości

Czarna Sędziszowska


stiff43

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 23.06.2019 o 11:58, bigcrazycat napisał:

Panowie dobrał się ktoś do boleni na tym łowisku? Widzę, że jest ich tu sporo, biły w drobnicę praktycznie pod moimi nogami ale na nic nie reagowały. 

Chcesz Bolenia połapać spróbuj na drugim Lipiu byłem ostatnio to ładnie bił Boleń ok 70 cm podrzuciłem mu na żywca , w pewnym momencie było branie o mało wędki nie wdarło do wody zaciąłem go ale nic nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Expiress napisał:

Koledzy mam pytanie jak wygląda teraz czarna ? Dalej brakuje wody od strony wysepki można łowić czy dalej coś robią ?

 

Bierze coś czy nie ma sensu sie wybierać

od strony wysepki ciężko, na wyspie cały czas coś robią, koło wyspy strasznie się wypłyciło i wszystko zarosło trzcinami. Przez ostatnie dni szału nie ma na Czarnej przynajmniej u mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
13 minut temu, Marceli92 napisał:

Na czarnej jest pięknie jeżdże tam regularnie nie umiem się przebić tylko mała pasiaki ale łowisko jest super mam sentyment ;)))

Co tam pięknego puste brzegi ,parę drzew można by było chociaż posadzić aby nie było tak łyso.

Edytowane przez Andrzejm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam was

Ma ktoś z was informację jak wygląda ostatnio sytacja z okoniem ?

Chciałbym jutro jak i w sobote wyskoczyć gdzies na okonia ale nie mam pomysłu na tą rybe, gdyby rzeki były w normalnym stanie to nie bylo by problemu ale w tej sytuacji musze wykombinować jakiś zbiornik 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zbiornik jest bardzo duży jak na nasze rzeszowskie standardy. Raczej nie możliwe, żeby cały zbiornik obstawili grunciarze. Te najlepsze miejsca pewnie będą zajętę, ale i tak zostanie Ci linii brzegowej na kilkanaście/kilkadziesiąt godzin łowienia(przy starannym łowieniu). Nie pamiętam, żebym kiedykolwiek nie miał gdzie tam spinningować. Jednocześnie pamiętam wiele przypadków, że nie mogłem łowić tam gdzie chciałem i musiałem plątać się po mniej atrakcyjnych miejscach.

Edytowane przez Bastuś z Bratko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.