Skocz do zawartości

Sklepy Internetowe :)


FriQ

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem, lecz nie mogłem znaleźć takiego tematu. Czy znacie jakieś godne uwagi a zarazem z dobrymi cenami sklepy internetowe ? Ja znalazłem całkiem fajny, czytałem o nim, ludzie piszą, że sklep jest rzetelny, ceny dobre lecz nie mają tego czego szukam :mad: Jak znacie jakieś to dajcie namiary, chętnie się po nich "porozglądam" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o ten temat "Polecam/Odradzam - zakupy sprzętu wędkarskiego w internecie" :) Trochę tam mało sklepów. Chodzi mi o konkrety, teraz szukałem i sklepów mnóstwo a towaru mają jak za komuny... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem całkiem fajny, czytałem o nim, ludzie piszą, że sklep jest rzetelny, ceny dobre lecz nie mają tego czego szukam

Może lepiej napisz czego szukasz będzie łatwiej,prościej i przyjemnie;).Ciężko się domyślić czego potrzebujesz:confused:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

W For Anglers kupiłem w zeszłym roku kilka drobiazgów. Nie miałem żadnych problemów. Zamierzam w najbliższym czasie zakupić tam kilka koszyków do metody.

Jeśli ktoś szykuje się do zakupienia woblerów Salmo to polecam sklep WĘDKARSKA POLSKA - niższych cen w necie nie znalazłem + darmową wysyłkę wynegocjowałem. Jednak z wyjątkiem woblerów Salmo trudno cokolwiek tam polecić.

PS. mają również główki jigowe w dobrych cenach

Edytowane przez matwiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się skomplikowało. Zamówienie do foranglers poszło, kasa wysłana, a tu dostaję informację, że nie wszystko jest dostępne. Jak składałem zamówienie to specjalnie patrzyłem czy towar jest dostępny na magazynie i był. Już chyba nic nie kupię w tym sklepie... Pierwszy raz i taka wtopa-niesamowite:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również wysłałem zamówienie do foranglers, lecz z wpłatą pieniędzy czekam na odpowiedź potwierdzającą dostępność elementów zamówienia mimo, że teoretycznie wszystkie były dostępne.

Na głównej stronie sklepu jest duża czerwona informacja by z wpłatą pieniedzy poczekać do potwierdzenia dostępności wszystkich elementów zamówienia przez obsługę sklepu (a nie tylko na generowaną automatycznie informację o przyjęciu zamówienia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie przez takie zawiłości przy zamówieniu dam sobie chyba spokój z zakupami z tego sklepu. Pierwsze wrażenie na człowieku robi się raz, a moje pierwsze wrażenie jest takie, że jest to niepoważne traktowanie klienta. A sam Regulamin sklepu to 40 punktów, z którymi się przed zakupami zapoznałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep Internetowy For Anglers Czy ktoś z kolegów miał do czynienia z tym sklepem? Mam zamiar dokonać zakupu kilku drobiazgów nietypowych

Robiłem w tym sklepie zakupy kilka razy - i nigdy nie było żadnych problemów.

Kiedyś sprowadzili mi z Anglii (na specjalne zamówienie) spławiki typu Avon i Stick oraz parę innych drobiazgów firmy Drennan.

PS

Pieniążki wysyła się zawsze dopiero po kliknięciu potwierdzenia zamówienia (które jest wysyłane na adres e-mail) - mógł również wystąpić jakiś błąd "systemu".

Moim zdaniem tego typu zakupy są banalnie proste, należy tylko dokładnie czytać wszystkie informacje - daj znać, czy odzyskałeś pieniążki, oraz jak "sprawa" się potoczyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ale ten sklep jest do kitu nie polecam go wcale nikomu to jest sprzeczne z tym co piszesz ja naprzyklad nie polecam go nikomu

ja ma sklep w którym zamawiam naprzyklad w dni dzisiejszym o godz 9 rano i na drugi dzien juz mam przesyłke o ogdz 10 lub 11 godz i to mnie bardzo cieszy a sklep jest naprawde daleko odemnie bo jest nad mozem w gdansku a ja mieszkam kolo debicy i naprawde go polecam maja tam wszystko co tylko jest potrzebne

nigdy mnie nie zwiedli w zakupach

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj zrobiłem kolejne zamówienie kilku drobiazgów z tego sklepu: Fishing Tackle and Bait | coarse, match, pike & predator fishing gear for UK, Ireland and Europe Jeśli ktoś szuka konkretnych produktów, bez żadnych kompromisów to polecam. Jest to sklep, w którym robiłem zakupy sprzętu wędkarskiego mieszkając kilka lat w Irlandii. Jedyny mankament to pasuje znać j. angielski bo czasami odsyłają jakieś zapytania i trzeba coś odpisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kol.@Rapala mogę polecić ten sklep:

Sklep wędkarski Leszcz - profesjonalny sprzęt wędkarski dla każdego

Mają niezłe ceny, do tego spore rabaty - kupowałem u nich i jestem zadowolony.

Z innych sklepów internetowych, gdzie możesz kupić "wszystko" do feedera, to chyba tylko tylko Fishing-Mart - ale ich marże są raczej trudne do zaakceptowania dla osób, które nie dysponują nadmiarem gotówki :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Polecam sklep Sklep Wędkarski BASS oferujemy wędki, kołowrotki, sprzęt wędkarski za dość dobrą ofertę, znalazłem tam wędziska których nigdzie indziej nie było. Jak się później okazało oni też nie mieli jednak na magazynie :D ale za to dostałem rabacik na drozszy kijek. W zamówieniu zapomnieli dodać 2 zapinek które wysłali bez problemu dzień później i to kurierem chociaż tego nie wymagałem. Jeżeli znajdzie się gdzieś coś taniej to można negocjować. Plus za dobry kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.