Skocz do zawartości

Sklepy Internetowe :)


FriQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Byłem u nich w zeszłym roku. Duuuuuża hala, sporo sprzętu dla karpiarzy, dobre przeceny. Zdaje się zmienili lokalizację, są teraz gdzieś koło fortu Wola. Parę rzeczy kupiłem, ale z wysyłkowej sprzedaży nie korzystałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zanim Koledzy kupicie coś w tym sklepie, to mocno się zastanowcie czy warto. Ja tam na pewno już nic nie kupię, powód- chciałem oddać do reklamacji wędkę, zadzwoniłem i chciałem się zapytać co i jak(było to w listopadzie). Od sprzedawcy usłyszałem, abym wysłał sprzęt do centrali producenta ponieważ ich sklep jest w trakcie likwidacji.Nie chcieli nawet abym osobiście przywiózł go do ich sklepu w Zamościu. No cóż, zrozumiałem, że likwidacja to likwidacja i tyle...zdarza się.

Minęło już trochę czasu i ...... sklep wprost kwitnie.Działa tak jak wcześniej. Teraz żałuję, że wtedy odpuściłem, ale mam nadzieję, że rynek sam zweryfikuje tych handlarzy.:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Sklep Pirania z Krakowa.

Jeśli chodzi i przynęty -polecam w 100%

Ale jeśli chodzi o plecionki (w moim wypadku 0.19 zółta PP) nie polecam. Niby wytrzymałość około 13 kg,na węźle 9kg. Nie chce mi się wierzyć w te liczby bo one kłamią.Na upartego plecionkę rozerwę w rękach czyli Bardzo słaba.

Podobno"import z U.S.A"

Mało tego. Kolega kupił taką samą. Robią się guzy,i inne nieprzyjemności. Co może być powodem takiej "awarii" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli chodzi o plecionki (w moim wypadku 0.19 zółta PP) nie polecam. Niby wytrzymałość około 13 kg,na węźle 9kg. Nie chce mi się wierzyć w te liczby bo one kłamią.Na upartego plecionkę rozerwę w rękach czyli Bardzo słaba.

Podobno"import z U.S.A"

Mało tego. Kolega kupił taką samą. Robią się guzy,i inne nieprzyjemności. Co może być powodem takiej "awarii" ?

Dawid zrób fotkę opakowania i szpuli, zobaczymy czy linka jest z importu czy na nasz rynek. 0,19 to kawał sznura, nie ma możliwości zerwania tego w rękach, podobnie każdą inną PP, mam najcieńszą chyba 0,06 (3lb) i nie da rady tego zerwać w łapach, może trafiłeś na jakiś bubel.

A to że PP się plącze to wiem od lat, szczególnie 0,15 (10lb) w połączeniu z kołowrotkiem Spro Blue Arc 9300 robi cuda, cieńsze się u mnie nie plączą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Nie jest to sklep wędkarski ale podzielę się z wami moja opinią. Zamówiłem przez allegro dla żony na Mikołaja prostownicę do włosów. W opisie aukcji była dodatkowo płyta dvd z proponowanymi stylizacjami a na zdjęciu funkcjonalny kuferek. Koleżanka poleciła mi ten produkt a poręczny kuferek wręcz zachwalała. Przesyłka która otrzymałem zawierała prostownicę w tekturowym opakowanmiu - brak dvd oraz kuferka. Od razu złożyłem reklkamację, na którą po 2 tygodniach otrzymałem odpowiedź o tym iż aukacja zawierała błędne zdjęcia i w ramach rekompensaty otrzymałem rabat w wys. 10 zł. Machnąłem ręką i zgodziłem sie na to, w końcu prostownica była najważniejsza. Kasę miałem otrzymac na konto. Dziś mija 10 dni od zgody na załatwienie sprawy a kasy dalej brak.

Odradzam zakupu od nich czegokolwiek. Nie chodzi tu już o niezgodny towar czy te 10 zł ale o zasady i brak szacunku dla klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.