Skocz do zawartości

Letni zlot


geo

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy nie abym nalegał,ale jakieś propozycje i tematy związane z tą sprawą mogły by paść.:)Chodzi o to że moja luba coś mi tam o wakacjach,więc fajnie byłoby znać przypuszczalna datę spotkania.:)Myślę że niektórzy też mogą na to patrzeć,a wiadomo rybki najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w słowie pisanym nie odczuwamy ironi w głosie hehehe:D To był żarcik... Równie dobrze moglibyśmy się spotkać na basenie w Boguchwale-woda jest i nic poza tym...

To był dobry żarcik.Gołe brzegi przypominają basenik:),ale oczywiście najważniejsza jest atmosfera:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Słonnym jest piękne miejsce na zlot.Gminne pole namiotowe. Opłaty nie duże. Można przyjechać z cała rodziną i dzieciakami.Dzieci mają bezpieczne miejsce do pluskania się,woda do kostek a 50m obok fajna miejscówka na pstrąga i nie tylko. Trochę niżej piękna rynna brzanowa. W lipcu nie widzę lepszego miejsca na zlot. Można rozbić namiot i zostać dłużej. Jak zawsze musi być jakiś problem. Info.dla członków PZW Rzeszów nie mających opłat Przemyśl-Krosno.Jest to woda górska Przemyśl.W tym roku nie ma opłat jednodniowych. Trzeba wykupić opłatę trzydniową i mieć pozwolenie okręgu Przemyśl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info.dla członków PZW Rzeszów nie mających opłat Przemyśl-Krosno.Jest to woda górska Przemyśl.W tym roku nie ma opłat jednodniowych. Trzeba wykupić opłatę trzydniową i mieć pozwolenie okręgu Przemyśl.

Chyba jednak jest;) http://www.pzw.org.pl/43/wiadomosci/45329/61/nowe_skladki_okresowe

Dla mnie i tak bez znaczenia mam opłacone Przemyśl i Krosno jednak jestem za Szczegocicami:).A może jednak Solina okolice rajskiego?Tak pod kolegów z krośnieńskiego?;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję jeszcze jedno ciekawe miejsce gdzie można dojechać bez problemu pod samą rzekę jest pastwisko czy coś w tym stylu. niska trawa i autek się zmieści a woda wyborna na wszelkiego rodzaju metody połowów.;)O to kilka przykładowych fotek tejże wody.A miejsce to to Wisłoka w Rzochowie.Pomiędzy miejscem ostatniego zlotu a Mielcem...Miał ktoś z przyjezdnych okazję tu łowić?

post-444-1454501943278_thumb.jpg

post-444-14545019438242_thumb.jpg

Edytowane przez RICARDO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie i tak bez znaczenia mam opłacone Przemyśl i Krosno jednak jestem za Szczegocicami:).A może jednak Solina okolice rajskiego?Tak pod kolegów z krośnieńskiego?;);)

@rapala miałeś na myśli zbiorniki w Strzegocicach czy zalew Mokrzec :confused:obydwa miejsca są dobre na zlot pomieszczą dużo ludzi ale ostatnio coś z rybką gorzej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Strzegocice,walnąłem literówkę:D.Ale może być i Mokrzec.Na ostatnim zlocie też z rybką było nie ciekawie:D.Ale może faktycznie w tedy nie "kumała" bo nie wieżę że jej tam nie było.Solina też moim zdaniem jest jakimś pomysłem.Można przyjechać 1-2 dni wcześniej i zostać do zlotu.Słonne,czemu nie ja tam jestem elastyczny:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślę że jeżeli rozmawiamy o zlociku w okresie wakacyjnym to trzeba też wziąć pod uwagę "obłożenie" turystyczne różnych miejsc:D.I w tym wypadku Solina była by dobrym pomysłem jeżeli chodzi o wielkość zbiornika,metody połowu i ewentualnie dostępny teren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wakacjach większość miejsc nad Soliną jest mocno "obłożone", szczególnie w weekendy. Rekordy biją miejscówki w okolicy Polańczyka, Wołkowyji, nie mówiąc o Solinie. Nieco lepiej jest dalej, czyli Werlas, Zawóz, Olchowiec czy Chrewt, ale zatoka w Rajskiem prawie zawsze jest obstawiona. Wiele zależy też od poziomu wody, a nie zawsze na wakacjach jest on niski i znalezienie odpowiedniego miejsca dla wielu osób,niedaleko od samochodów, wcale może nie być takie proste. Oczywiście o wiele łatwiej by było, gdyby wszyscy " załapali" się na coś ,co pływa.

Edytowane przez marekn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.