Skocz do zawartości

Letni zlot


geo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mogę się wprosić na (mój) pierwszy zlot PSW ? - jeżeli tak, to:

Podaję jeszcze jedno ciekawe miejsce gdzie można dojechać bez problemu pod samą rzekę jest pastwisko czy coś w tym stylu. niska trawa i autek się zmieści a woda wyborna na wszelkiego rodzaju metody połowów.;)O to kilka przykładowych fotek tejże wody.A miejsce to to Wisłoka w Rzochowie.Pomiędzy miejscem ostatniego zlotu a Mielcem...Miał ktoś z przyjezdnych okazję tu łowić?

Ja byłbym za, ale jeżeli w Rzochowie jest tak "rybnie" jak w Przecławiu, to szkoda w ogóle wyciągać wędek - sama integracja.

Ostatnio łowiłem w Rzochowie ok. 11 lat temu - fajne miejsce, ale nie pamiętam już jak tam dojechać :D

PS.

Jeżeli zlot byłby gdzieś dalej, to mogę zabrać na pokład 1-2 osoby z okolic Mielca - ale tylko spinningistów, bo pojazd mały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam miejsce, na odc wisłoka od Siedlisk do Babicy, pod samą wodę da się dojechać, pewnie z 20 aut wejdzie bez problemu w szeregu wzdłuż wisłoka

woda dosyć szybka, lecz płytka, pomieszana z dołkami, coś dla spiningistów

jeżeli będzie ktoś zainteresowany wyślę zdj z mapką

odległość około 20km od Rzeszowa

a mam pyt

Czy można wziąć żonę na zlot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Solina i Strzegocice są w porządku.:D.Myślę że `jeśli chodzi o letni zlot to te zbiorniki mogą być ciekawe.Jeśli chodzi o pływadełka to na pewno nie każdy posiada,ale jeśli niektórzy zabiorą swoje a na forum takich nie brakuje to się zmieścimy wszyscy.Ja jak coś mam wolne miejsce:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Solina i Strzegocice są w porządku.:D.Myślę że `jeśli chodzi o letni zlot to te zbiorniki mogą być ciekawe.Jeśli chodzi o pływadełka to na pewno nie każdy posiada,ale jeśli niektórzy zabiorą swoje a na forum takich nie brakuje to się zmieścimy wszyscy.Ja jak coś mam wolne miejsce:D

To ja piszę się od Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marek z Werlasu ja jestem ,jakieś tam opłaty zbierają za to pole ale grosze.Z cypla widać Solinę ,Jawor i Polanczyk.

Właśnie wiem, że jesteś :D. W tym miejscu jestem co roku, w miarę spokojne, nie ma tłoku, tanio, jest miejsce na brzegu niezależnie od stanu wody, na silniku na " Patelnię" w Polańczyku jest około 10min. Widziałem tam często karpiarzy na zasiadkach, poza tym super miejsca na drapieżnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę, że jest więcej sympatykow tego fajnego cypelka na Werlasie! Od wielu lat jestem tam zawsze w lipcu! Miejscówka fajna ale raczej jako baza wypadowa w okoliczne zatoki. I wg. mnie z tego miejsca jest najlepszy widok na Solinę. Ale jest tam dużo miejsca aby rozbić wiele namiotów, oraz dogodna miejscówka do wodowania pływadełek. Jest to naprawdę piękne miejsce! Jestem za!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.