Skocz do zawartości

Żwirownia w Rzeszowie przy ul. Kwiatkowskiego


mbetlej

Rekomendowane odpowiedzi

Bez spinki łapaliśmy na paprochy ... Przyłów

Widzę że następnych DWÓCH super spiningistów skutecznie REKLAMUJE ŻWIROWNIE :):):) zastanówcie się czy warto bo już niebawem takie OKONIE będziecie mogli pooglądać już tylko w swoim APARACIE :):):):) NO ALE TO NA SWÓJ SPOSÓB też jest MILE JA osobiście po części to rozumiem NIE POZDRAWIAM :eek::eek::eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy jeśli myślicie że na Rzeszowskiej Żwirowni będziecie szerzyć kłusownictwo to się zdziwicie jak tam wpadnę na weekendzie z kolegami z Nowego Miasta. Nie będzie karty wędkarskiej to kije połamane. W głowach się wam pop... Co cię nie stać jeden z drugim na Śledzie w puszcze z Biedronki za 2.00 zł. Mają więcej Omega3 niż setka okoni ze Żwirowni a przynajmniej nie walą mułem. I wypuszczać okonie pod 30cm bo się jeszcze wszystkie nie wytarły a z tych dużych to ikry do szlaka. Ja jestem codziennie na Żwirowni i obserwuję.

Zbędna treść została usunięta.

Tak już bez nerwów to dziś brało najsłabiej od chyba dwóch tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiatkowskiego powinno być łowiskiem NO KILL, niewielki zbiornik w 200 000 mieście pełnym mięsiarzy i okoniowców co chwile mających przyłów w postaci szczupaków. Dobrze że już jest coraz cieplej, wakacje służą rybom ze żwirowni przynajmniej od strony plaży. Zakaz łowienia szczupaka-- OKRES OCHRONNY!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealne przywitanie się!

Gdzie Kolega Max piszę, że okonie trafiły na patelnie lub coś podobnego?

Skoro od razu byś przeszedł do łamania wędek, to widzę, że nie warto z Tobą nawet zaczynać rozmowy, tylko od razu się boksować.

A czy ja coś pisałem że twój kolega " MAX" coś wziął? Napisałem tylko że nie jest patriotą. Ja do niego nic nie mam tylko do tych co szerzą kłusownictwo na tym forum. Bo chyba w nazwie strony jest Serwis Wędkarski. Jak wiadomo Okoń ma tarło w tym miesiącu a przed tarłem dobrze bierze więc po co robić tyle szumu gdyż nie tylko wędkarze czytają fora ale i " wędkarze ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Wklejka do 12g i zyleczka 0.12. Chcialem pobawić Sie z okoniami ale byly bardzo ostrozne. Zalozylem riperka i bolek siadl. Chodzą jak torpedy. Najlepsze ze na plazy między ludzmi hehe. Ten ze zdjecia ma tylko i az ~53cm. Poki co tak mi cienko idzie ze to ryba sezonu

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez strefab4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.