Skocz do zawartości

Żwirownia w Rzeszowie przy ul. Kwiatkowskiego


mbetlej

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem na żwirowni i odławiają tyle ile się da. Ryba ma iść tam, gdzie napisał kolega kleyber73. Większa część zbiornika nie należy już do PZW, więc jak powiedzieli nie dadzą za darmo ryby nikomu, więc odławiają. Co będzie dalej z wodą to nie wiadomo. Pewnie postawią znak "zakaz połowu" a na bank ma być "zakaz wjazdu" dla wszystkich. Spotkałem tam znajomego i mówił, że dziwnie te ryby przewożą. Np po 5 karpi takich ok 4-5kg przyjechał gość z dużą beczką i zabrał je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem tam znajomego i mówił, że dziwnie te ryby przewożą. Np po 5 karpi takich ok 4-5kg przyjechał gość z dużą beczką i zabrał je.

Hehe no tak jak ktoś wyżej napisał zarybiają INNE zbiorniki 5 ryb na Lipie następna 5 na zalew w Rzeszowie a resztą się podzielą i pozarybiają sobie swoje prywatne wody.

I NIKT MI NIE WMÓWI ŻE TAK NIE JEST w większym lub mniejszym stopniu

a te 5 ryb o których pisze Dziencioł jest tego koronnym przykładem i taka nasza polska mentalność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak spytam z ciekawości - ile jest kół wędkarskich w Rzeszowie i ile mają mniej więcej członków,wie ktoś ?Do czego zmierzam,nie można było się tym zainteresować,przypilnować ich jeśli już było wiadomo,że taki odłów się odbywa?Przecież w erze telefonii komórkowej i internetu (przykład forum) taka informacja momentalnie się roznosi.

Ps.Z tego co czytam na forum to O.Rz pozbył się 2 kaczych dołów więc opłata na zbiorniki (jak oni to ładnie nazywają) powinna być tańsza - tylko czy kiedykolwiek widzieliście,że opłaty na dany rok idą w dół :eek::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie sie wtrące w temat żwirowni.Panowie nie macie już lepszych miejsc w okolicach do łowienia...?Czasy świetności żwirowni dawno mineły(tak jak i plaża dla golasów za zwalonym mostem:)a napewno są tacy co to pamiętają jakie sie szczupaki i liny łowiło koło nieistniejącego mostu.Teraz tam jest burdel, ścieżka rowerowa i tłok.To samo na żwirowni z tym że tam jest coś jescze gratis:D w lecie cały Rzeszów się tam zjeżdża i kąpie a to co pozostawiają w tym zbiorniku to już sami sie domyślcie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No to ja za kilka godzin wybiorę się na żwirownie i zobaczymy czy coś jeszcze tam zostało. Chciałem jechać gdzieś dalej ale ze względu na brak transportu zostaje mi tylko MPK. Akurat dwa bilety w portfelu są więc nie ma co gnić w domu. Jak ktoś będzie miał ochotę to zapraszam. Serwuję udziec barani pieczony na rożnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Najgorsze jest to, że złodzieje z PZW chyba jako jedyni w Polsce o odłowach powiadamiają po samych odłowach. Zamiast wcześniej dać znać, że będa odłowy to nie napisza po sprawie. Od znajomego mięsiarza wiem, że potrafili przy odławianiu zabrać wielką tołpyge, zawieść do Trzciany i dziadki mięsiarne zfrobili sobie wielkiego grila. Poza tym, nie dość, że kiedyś gonili chłopaka bo z zapory zrobił im zdjęcie jak zabierają do worków sandacze, to dodatkowo przy zarybianiu np szczupakiem 80% zarybieniówki już w workach jest martwa....Skąd wiem...? Brałem kiedyś w tym udział. Żal żal żal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja dzisiaj nie wytrzymałem i zabrałem rodzinkę na mały spacer nad wodę. Ze względu na brak własnego środka transportu wpakowaliśmy się w MPK i pojechaliśmy na żwirownie. Mimo odłowów coś w wodzie jeszcze zostało. Ja rekreacyjnie złowiłem kilka okoni ok.20cm i jednego szczupaczka. Po 3 miesiącach postu frajdę miałem wielką. Na spławiki koledzy połowili drobnicy i jakieś karasie meldowały się na feederach wiec nie ma tak źle... No i dupcie fajne na plaży ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.