Skocz do zawartości

Żwirownia w Rzeszowie przy ul. Kwiatkowskiego


mbetlej

Rekomendowane odpowiedzi

Regulamin!? Marzę o tym, żeby kiedyś tą małą książeczkę wdrożoną przez upośledzonego, śmierdzącego wódą i kiełbasą młota wsadzić w cztery litery człowiekowi, który stoi na samym szczycie cyrku mylnie określanego przymiotnikiem "wędkarski". Żadna nawet najsolidniejsza władza i tysiące regulaminów nie jest w stanie rozwiązać problemu gangreny, która drąży nasz wędkarski świat. Zarządzanie wodą o łącznej powierzchni 210.725 ha to tak jak żonglowanie 210.725 piłeczek, z których każda ma inny kształt, wielkość czy masę. Nie jest to możliwe! Pomyśl sobie teraz, że znajdzie się 210.725 osób i każdy weźmie jedną piłeczkę... Da się? Da się!

Na każdego członka pezetwu przypada 0,35ha wody! Weź swoją część, zgadaj się z kumplami, stwórzcie swoje łowisko i zarządzaj nim. Wtedy osądź co jest większym szkodnikiem... trzeci zestaw w rękach wędkarza czy "świat prawa" i agregat w rękach "działacza".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeden z największych jaki tam pływa ;) Trzy ciężkie dni podchodów z zerowymi wynikami (jak się później okazało na agrafce wieszałem nie to co powinienem). Dzisiaj zmiana taktyki, kilka porad i przynęta od @dziencioła dała mi to cudo...

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

i do wody

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dziencioł dzięki, że mimo problemów jakoś go do tego swojego "sitka" zmieściłeś ;) Bolek miał 86cm i był niesamowicie szeroki i nabity. Cieszy ogromnie bo można powiedzieć, że pierwszy w życiu. Poza tym podebrany przez kolegę, który przywiózł nad wodę, użyczył przynęty, uścisnął rękę i pogratulował po udanym holu. MEDŻIK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam i widziałam :) A stało sie to koło 16,30 :) Gratki

Nie ładnie tak być i się nie przywitać a byliśmy oznakowani:D:beer:

Bolek inny niż te rzeczne rapy. Gruby i szeroki a przy okazji cwaniak trudny do złowienia. Jeszcze raz @Gochu gratulacje, bo to ładna ryba była:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.