Skocz do zawartości

Jasiołka


Pittspeed

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ja się nie obrażam,ani nic w tym stylu cieszy mnie że jeszcze są osoby co wędkują na Jasiołce niekoniecznie w mojej okolicy,tylko mało w mojej okolicy jest wędkarzy co łowią tzw legalnie czyli posiadają karte wędkarską,głównie bez karty,nawet na odcinku górskim choć go wiele nie ma,ale zawsze jest,a kontroli brak i haratają potokowca na czerwonego ,na górskim naprawdę można ładnego potokowca złowić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem to samo na gorskim odcinku Wisloki.Zlowilem w tym sezonie kilka ladnych potokowow tkich okolo 40 i czasami +,ale rece opadaja jak widze pudelka po robakach.Szkoda tych ryb.

Ja Jasiolke odkrywam na nowo po wielu latach przerwy,choc to juz nie ta sama rzeka,bogata w piekne klenie i okonie ,ale i tak mnie zachwyca,bo sa na niej miejsca nie dostepne a przez to tak piekne i bogate w rybki,co prawda nie jakies mega sztuki,ale mimo wszystko dajace satysfakcje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja ryb sporo ale małych, a i te chcą wytruć oczyszczalnia w Jedliczu puszcza taki syf że ręce opadają wczoraj widziałem kilkanaście pięknych świnek i jazi martwych, smród kiła i mogiła, dzwoniłem do WIOŚ w Rzeszowie powiedzieli że już było zgłoszenie i mają się tym zająć ale skończy się to jak zwykle każdy umyje rączki jeden drugiemu da w łape i temat ucichnie . . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy dziś nieco wyżej:Równe,Wrocanka i tam wszystko ok.

Tak tam jest ok wszystko się zaczyna pier... od oczyszczalni w Jedliczu, takiego syfu jeszcze nie było od kiedy bywam w tamtych stronach,dzwonie do WIOŚiu ale to uja da mówił gosć ż w środe mieli pobrać próbki wody zobaczymy co z ty zrobią, jak się ni poprawi wale z tą sprawą do tv może wtedy się ktoś zainteresuje naszymi Rzekami bo zrobili z Jasiołki ciek w którym płyną gówna a nie ryby....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś zamiast na Wisloke wybrałem się na jasiolke. Rzeka bardziej niedostępna bardziej zarosnieta krzakami i skrywajaca swoje miejscówki, ryb sporo ale rozmiarowo bez szału, głównie młodzież. Może za parę lat jak dorosną to będzie lepsza zabawa, o ile dziadki wszystkiego nie wytluka. Jak wspomniałem kleni naprawdę sporo, co jakiś czas ogonek się zameldował.

Taki średnia czek dziś był największy

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zanieczyszczeń tej pięknej rzeki to właśnie jak się kończy odc górski tz w Dukli, most przy targowisku (nie ten przy drodze krajowej), wystarczy się przejść jakieś 100-200 m rzeką w dół od mostu i będą tam ścieki wpływać do rzeki tak, że 1-2m od brzegu dna nie widać, mnie to zraziło, ale nie dzwoniłem nigdzie, bo nie mam zbytnio czasu, ale jak by ktoś miał czas to niech się tam przejdzie i zainterweniuje, pozatym Jasiołka wyżej Dukli wdg mnie ok nie ma tam żadnych większych miejscowości i zbyt wielu domów przy samej rzece też, więc woda czysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.