Skocz do zawartości

Łowisko Besko


lowiskobesko

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...

Witam, w związku z wysokim stanem naszych rzek trzeba wybrać by się na komercyjne łowisko może?

Bywałem kilka lat temu na tym łowisku z niezłymi wynikami nawet.

Chciałem zapytać na co najlepiej tam łowić o tej porze, no i jak z braniami, był może ktoś?

Nie wiem czy jest sens jechać tak po prostu bez nęcenia na jeden dzień, czy jest szansa na złowienie jakiegoś przyzwoitego karpika?

Czekam na odpowiedzi może był na tym łowisku ktoś w tym tygodniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Byłem wczoraj. Na gruntówkę można polowić ładne karasie na kukurydzę. Stosowałem zanętę uniwersalną z dodatkiem płatków owsianych, pęczaku, pszenicy i kukurydzy

Gościu holował ponad godzinę karpia. Nie wiem jaki to karp ale albo miał za lekko ustawiony hamulec, albo zestaw zbyt delikatny na to łowisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
Dawno temu go wyjąłeś?? Kulka czy kuku??

Pozdro

lipiec zeszlego roku na balwanka banana nut crunch podniesiona poloweczka smietanki:) w tym roku bylem tylko raz koncem kwietnia i siadaly max 7-ki. a tak na marginesie to bylem tam swiadkiem polowu jeszcze kilku miskow powyzej 15 kg.Wlascicielka twierdzi(rozmawialem z kolesiem ktory to potwierdzil) ze w 2010 roku padla tam sztuka 25kg!!! i dalej sobie plywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy bardzo slabo karpie tam zerowaly najprawdopodobniej z powodu upalow. Siedzialem przez pare godzin w sobote i nie bylo ani brania. Facet jakis siedzial na nocce i wyjal tylko jedna 3kilowke. Mam nadzieje, ze beda bardziej wspolpracowaly podczas zasiadki od wtorku do srody

Edit: Proszę używa polskich znaków w pisowni (ą,ę,ś...).

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy bardzo slabo karpie tam zerowaly najprawdopodobniej z powodu upalow. Siedzialem przez pare godzin w sobote i nie bylo ani brania. Facet jakis siedzial na nocce i wyjal tylko jedna 3kilowke. Mam nadzieje, ze beda bardziej wspolpracowaly podczas zasiadki od wtorku do srody

Edit: Proszę używa polskich znaków w pisowni (ą,ę,ś...).

Przepraszam, tekst był pisany na komórce :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.