Skocz do zawartości

Łowisko Besko


lowiskobesko

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Chyba nie oczekujesz odpowiedzi typu- załóż "magiczną" kulke firmy X o smaku Y??? Wydaje mi sie że nie na tym to wszystko polega:rolleyes: Chyba lepiej jest samemu "wstrzelić" sie z kulką i łowić:), a nawet "magic bolies" nic nie pomoże, jeżeli nie znajdziesz dobrej miejscówki;) Podpowiem Ci co ja bym zrobił jadąc na nieznane mi łowisko: bardzo proste "kombinacje" tj- jeden zestaw z pletką i kulka owoc, a druga przypon sztywny i śmierdziuch, i wtedy zobaczysz jakie kuleczki bardziej preferują miśki:beer:

Nie odbieraj zle mojej wypowiedzi bo nie taki był zamysł:)

Połamania:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powiedzcie co tam na stawie w Besku słychać?był ktoś ostatnio?jak tak to jakie efekty?aj wybieram sie w sobotę i jadę tam pierwszy raz z nadzieją na jakąś większą sztukę,bo powiem szczerze że jeżdżę od 2 sezonów do Rymanowa do "WALDKA" i jakoś ani jednego amura jeszcze nie złapałem a karp największy to 13.60.Chciałbym wreszcie poczuć trochę kg. na patyku a słyszałem że w Besku często zdarzają się b.duże sztuki.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ROBIN chciałbym rybę ok 20 kg, fakt 13 kg to jest trochę i można się pobawić już fajnie ale jak widzę jak obok mnie koledzy łowia rybki na ponad 20kg to az mi sie cos robi heh:-)a ta moja 13 to tylko jedna taka byla a poza tym to takie od 1kg do 4/6kg.byłem dziś w besku na tym stawie od 9 do 18 siedzieliśmy we 4 i tylko jedno branie mieliśmy przez cały dzień;-) żadna przynęta się nie sprawdzala dziś.Spróbuję jeszcze na drugi tydzień bo staw mi się bardzo spodobał.właścicielka to sympatyczna pani i bez problemu można się dogadać ze wszystkim.nawet łódkę udostępnia żeby można było zestaw wywieźć z dala od brzegu.pozdrawiam

- - - Updated - - -

Zapomniałem dodać najważniejsze:-)--- jak to mówią APETYT ROSNIE W MIARE JEDZENIA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej dwudziestka z beska to bajka. Wiem, że są tam karpie po 15-16 kg. Pływa ich może parę sztuk. Od właściciela faktycznie można usłyszeć, że pływa tam karp, który był złowiony 3-4 lata temu i miał 23kg. Nie chce mi się wierzyć, że przez te 3 czy 4 lata nikt go jeszcze nie złapał, a wiem, że jeździ tam wielu wędkarzy, którzy nastawiają się na ładne ryby i faktycznie mają efekty nie tylko na tym łowisku.

PS. Oczywiście wszyscy chcą złapać jak największą rybę, ale czasem ta trzynastka, która faktycznie nie była wiele razy na brzegu, może przyprawić tyle emocji i satysfakcji co "dwudziecha". Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że z 13 już zabawa była przednia ale czuje jakiś niedosyt mały:)z tego co rozmawiałem z właścicielką stawu w Besku to ona twierdzi że jest tam bardzo dużo karpi powyżej 15 kg i jeszcze więcej amurów,że nie wspomnę o masie drapieżników bo ponoć to tam plaga:)Nawet karasia mniejszego tam nie ma,są tylko takie "podobno"od 0.5kg wzwyż.Tylko tak jak pisał wcześniej wczoraj przez cały dzień jedno branie-to trochę irytuje,faktem jest że ciśnienie wczoraj było wysokie i to prażące słońce też nie korzystne napewno.Ale nie poddaje sie i we wtorek ruszam ponownie z znadzieją na lepsze efekty:)pozdrawiam i połamania...:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co rozmawiałem z właścicielką stawu w Besku to ona twierdzi że jest tam bardzo dużo karpi powyżej 15 kg i jeszcze więcej amurów,że nie wspomnę o masie drapieżników bo ponoć to tam plaga

Jak ważą na wadze w lbs,to fakt może być dużo takich ryb,natomiast ci co łowią trochę poznają doskonale rybki i akurat w Besku kilka tych większych karpi powtarza się w kółko.A co do drapieżników to faktem jest,że te największe szczupaki i sandacze zostały sprzedane a duże ryby nie spadają z deszczem więc plaga to określenie delikatnie mówiąc śmieszne:D.

Jak nie jest to tajemnicą @dyziu,to gdzie w okolicy tak drą 20-tki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do "LENOX"-wcale nie pisałem że w okolicy takie łowimy:)Jeżdżę kilka razy w roku na mazury i tam ze znajomymi zawsze robimy 2/3 dniowy wypad na tamtejsze jeziora:)Tam są piękne sztuki tylko trzeba wiedzieć gdzie i na co łowić,a kuzyn jest stamtąd-(zapalony wędkarz)to wie co i jak.Ale to nie forum o Mazurach a o Besku:)Więc może skupmy się na tym konkretnym stawie.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.