Skocz do zawartości

Agroland Rudka koło Sieniawy


Adrian

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Witam, odświeżę trochę temat. Byłem dziś na tym łowisku.

Jedynie na tym forum jest temat gdzie można dodać swoją opinię o tym łowisku.

Powiem wam, że szału nie ma. Zapłaciłem 40zł + 5zł za osobę towarzyszącą. Można zabrać 4 ryby.

Po 6 godzinach wędkowania zmyłem się z łowiska, mimo to nie wiem jak będę spał z powodu spalonych pleców.

Ogólnie łowisko wygląda fajnie, w środku lasu, dostępny grill.

Co do ryb to byłem tam pierwszy raz i myślę, że przez najbliższe 2 lata tam nie wrócę.

1 branie = 1 leszcz około 20cm.

Ogólnie było 7 wędkarzy z czego tylko 1 złowił 3 karpie około 1kg + stracił wędkę. Ryba była szybsza. :D

Na koniec widziałem jeszcze hol 1 wędkarza, udało mu się złowić karpia około 2kg.

2 lata temu wiem że była tam ryba, znajomy łowił po kilka amurów i karpi +5kg.

Rok temu na wsi gdzie znajdują się stawy była powódź, i wtedy większość ryby poszło w San, niewiem czy z tego stawu również ale prawdopodobnie tak.

Jeżeli ktoś szuka stawu komercyjnego w okolicy to Mołodycz też odradzam, mimo że kiedyś było to super łowisko, znajomi w tym roku jezdzili i ani jednej ryby +2 kg.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam. Byłe wczoraj na stawach w Rudce . Chciałbym napisać parę słów na temat łowiska . Zbiornik około 2 ha , umiejscowiony pośrodku lasu z mojego punktu widzenia niezbyt zadbany obszar wokół stawu. Koło stawu fałdy piachu w wyniku czego właściwie jeden brzeg umożliwia wędkowanie. Przyjechaliśmy z kolegą na staw koło godziny 6 , a już o 6.30 koło naszego stanowiska , wzdłuż tego dostępnego do łapania brzegu jeździł ciągnik z drzewem z lasu który się co chwile zakopywał , nie muszę chyba pisać ze było to co najmniej lekko wkur.... , a powiem że od stawu to była odległość około 5 metrów . Ogólnie przez cały dzień tłukły się tam jakieś maszyny z drzewem i piachem. W wodzie wzdłuż całego brzegu widoczna znaczna ilość pszenicy , po ilości brań a było ich aż 0 :) , trzeba sądzić że są karmione regularnie i obficie :mad: . Było 5 wędkarzy , tylko jeden złapał karpia i nie wiem czy miał z kilogram, po za tym nikt nie miał ani jednego brania . Każdy wędkarz miał rzucone 3 wędki . Pogoda była bardzo fajna , temp. maksymalnie dochodziła do lekko ponad 20 stopni , słonecznie ale chłodno , czasem pochmurnie . Czasami wiał mocny ale ciepły wiatr.

Piszmy o naszych doświadczeniach z wędkowania , które stawy odwiedzać ,a które unikać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Pewnie dalej właściciel pięknie podsypuje zbożami więc o jakimkolwiek łapaniu na tym zbiorniku można zapomnieć. Ja również byłem tam nie raz i było tak jak kolega wyżej napisał. Stanowczo odradzam ten zbiornik, jest wiele lepszych, bo jedyne co tam można pooglądać to hałdy piachu i maszyny rolnicze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.