Skocz do zawartości

Stawy u "Waldka"


kuzga

Rekomendowane odpowiedzi

Waldeczek to jest specyficzny gość i jako właściciel na stawie może ustalać swój regulamin,zasady na łowisku itd.a przez telefon to faktycznie jest niezbyt rozmowny zawsze lepiej pogać "w 4 oczy" I więcej zrozumienia dla właścićieli panowie-wiem że to jest forum i każdy ma swoje zdanie ale troszkę luzu....pozdrawiam i zycze owocnych łowów w 2013!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest fakt-mało kto dba o staw tak jak Waldek.Zawsze wokół stawu jest wysprzątane i co najważniejsze dno czyste,bez żadnych zaczepów itd. a tego na innych stawach czy jeziorkach jest mnóstwo.pozdrawiam:)

PS.a może ktoś się wybiera w sobotę 20 kwietnia do Waldka?zawsze fajnie poznać kogoś nowego,jeden podpowie to,drugi to i zawsze to więcej informacji o sposobach łowienia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc dzisiaj byłem u Waldka,ceny się niezmieniły(jedynie 1 kg karpia z 10 zł na 12 zł,mnie to niedotyczy bo ryb niezabieram),zakaz wnoszenie wedek w pokrowcach,łowimy na trzy wędki.Co do nocek to jest osobiste podejscie własciciela.Dzis od godz.12.30 do 17.30,6 karpików około 2 kg.Z tego co rozmawiałem na jesien był staw czyszczony,i jeszcze będą przenosic ryby z małego stawu do głównego,i było zarybiane tego roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok:)dzięki wielkie za info.:Djutro napisze jakie efekty na wyjeździe były.

- - - Updated - - -

Jak czytam te posty to ślina leci po brodzie:) kurde ale bym się tam wybrał:D tamten rok u "Waldka był bardzo udamy, myślę, że ten będzie jeszcze lepszy:beer:

kolego BARJEM:)to zapraszamy serdecznie w nasze skromne progi hehe:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.właśnie wróciłem od Waldka.od 6 do 14 dzisiaj złapałem 16 karpi a kuzyn 23.brały jak oszalałe aż Waldek nie wierzył i przyszedł popatrzeć:-) największy ważył 8.20 a reszta w granicach 2/3 kg.było jeszcze kilku wędkarzy i tez nie narzekali na brania a karasia ani jednego,chyba za zimna woda dla nich jeszcze tak myślę.Lowilem na kukurydzę i kulkę truskawkowa, dzień zaliczam do bardzo udanych.W poniedziałek mam nadzieje powtórka.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Znowu dziś u Waldka i znowu pobite rekordy:)było nas 3 i w sumie złapaliśmy 59 karpi,wiekszość od 1kg do 3kg-zdarzyły się też 3 sztuki powyżej 10 kg,pewnie większość z was nie uwierzy a jeśli tak to proszę dzwonić do Waldeczka on widzi co sie dzieje bo nie tylko my tyle łowimy,przyszedł dziś do mnie jak łowiłem i mówił że wczoraj 2 gości było i mieli na koncie 47 sztuk!Ryby biorą jak oszalałe i znów ani jednego karasia(zaczynam powoli za nimi tęsknić :D)1 maja albo 2 Waldek będzie wpuszczał do stawu tonę karasi to trochę ich znowu będzie.jeśli ktos był to napiszcie jakie wyniki!mam nadzieje że podobne do moich:)pozdrawiam

P.S wszystkie karpie wzięły na kukurydzę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)Witam wszystkich.No prawda pomyliłem się każdemu może sie zdążyć:).Z Waldkiem trzeba umieć rozmawiać:P.A tak swoja drogą to w tym Klimontowie jest duuużo wody a co za tym idzie jest na pewno duuużo rybek i tam właśnie sie wybiorę.Puszczali nawet w tv jak łowili w programie Taaaka ryba także coś w tym musi być...;)dziś byłem u Waldka i kupiłem od niego kroczek amura 21sztuk karasi ile sie tam napatoczyło to tak przy okazji i karpi 3 sez. a zwykłych 13.Przed tym kupiłem 2 karpie jeden sez. i zwykły i zauważyłem że przeżyły zimę na pewno tam są to znak że mogę wychodować większe sztuki:)jutro też wybieram się do Waldka:):)o rezultatach napisze pod wieczór:):).Pozdrawiam wszystkich:):beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dziś już aż tak nie brało jak pisaliście ostatnio ale i tak jestem bardzo zadowolony.Ja złapałem karpia tylko jednego ale ponad 2kg.Moja żona złapała karasia i 2 karpie ok. 1,3-1,4kg.Kupiłem też do swojego stawiku ryby suma,liny,karpie i karasie,mimo niedużej ilości złowionych ryb dzień zaliczam do bardzo udanych.Jakby ktoś wiedział to prosze o info gdzie można kupić lina??.Połamania kija cześć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy. Mam pytanie. Jak to jest w tym roku z nockami u Waldka? Byłem na stronie łowiska i pisze tam, że w tym roku nie można zostawać na nocki i ewentualnie można załatwić to przez tel. Najgorsze jest to, że chciałem się tam wybrać z kolegą a mamy kawałek i nie opłaca nam się przyjeżdżać na jeden dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozmawiałem z nim osobiscie,i można dla znajomych(choc ja niejestem znajomym tylko częstym bywalcem).Zadzwon do niego i rozmawiaj z Waldkiem,bo tylko z nim to można załatwic,bo żona niema nic do tego.Mysle że wyrazi zgode,skoro z tak daleka będziesz jechał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.