Skocz do zawartości

Stawy "u Nowaka" w Mielcu


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

W zeszłym roku jezdziłem tam częściej.Łowiłem sporo szczupaczków w granicach 30-40 cm.Trafiłem tylko 1 koło 50 cm.

Trafiały sie fajne okonie nawet taki 30 cm.No i miałem tez konkretna tołpyge,ok 10 kg, na obrotówkę.

W tym roku byłem tylko 2 razy po godzinie i złowiłem jednego szczupaka koło 35 cm.Tamtejsi wędkarze mówili ze w kwietniu/maju przychodzili jacyś gówniarze i połapali duzo własnie takich szczupaków do 40 cm(oczywiscie wszystkie zabierając),mówili tez ze są tam i metrówki(w co nie chce mi sie wierzyc).

Ponoć w tym roku ktoś złowił okonia 42 cm.

Opłata tak jak było czyli 3 zł/h od wędki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć u Nowaka są głębsze dołki,może coś tam siedzi...

Z pobliskich łowisk to ciekawe co sie dzieje na Woli chorzelowskiej,w tym roku nie byłem.W zeszłym roku babeczka wydarła tam ładnego sandacza ok 70 cm :eek:

Co do rzemienia...cos tam pływa ,2 tyg temu na kopyto siadł szczupły 71 cm, w inny dzien dwa ok 60 cm.Ryby do złowienia-pływaja dalej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 2 miesiące temu...

Witam chodzi ktoś na to łowisko ? Da się coś złowić? Jestem na wypoczynku w tych okolicach i się zastanawiam nad wizytą ... da się tam po łowić ?? Czy tylko siedzieć bez pyknięcia spławika czy bombki?? Pytam bo czytałem opinie o tym łowisku nie zbyt pochlebne ... w przeszłości właściciel nieźle wałki ukręcał karmił po krzaczorach i obniżał poziom wody by rybki nie brały... czytałem też kilka artykułów z zasiadek gdzie ... łowienie kończyło się z pustym wynikiem itp.

 

Jak jest teraz?? Jak dodano zasadę no kill ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku to zupełnie inne łowisko, sam jeszcze nie próbowałem swoich sił, ale mam wielu znajomych wędkujących tam. Teraz to typowo karpiowe łowisko, wymagana jest mata, środek do dezynfekcji, odpowiedni podbierak, kapie sporo ponad 10 kg się trafiają, a potka głosi że był i 20+ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z godzinami to chyba zalerzy od tego kto pilnuje czy zona maz czy corka . Ze mna przez telefon jak dzwonilem  gadala zona ...ze od 6 wbijam jak nikt nie chodzi po kase i od razu lowie by czasu nie tracic swojego ceny nawet spoko sa na popke 14 zeta i mozna sie po bawic...  Zona tego goscia mowila ze niby corka jezdzi i zbiera siano albo ona jak meza nie ma.

Mialem pytac miejscowych jak tam ale wczoraj jak podjechalem na rekonesans ... przy brzegu na parkingu przy drodze rumuny łowiły jakies a dalej nikogo nie zobaczylem hehe to sie nie pytalem ;D.

Edytowane przez wirowmaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze forum troche puste albo malo kto stad jezdzi na Nowaka staw łowilem na kukurydze i zanete do metody robilem wynik 2 leszczyki i 2 karpiki jeden pod 4-5kg drugi okolo 1,5-2kg zasiadka fajna karpiki wziely obydwa jednoczesnie na 2 wedki 1 metoda drugi stara dobra sprezyna zucalem precyzyjnie w to samo miejsce jakies 30m od cypla. ;D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Karpiki biorą nawet bez necenia , dwie karpiowki wyrzucone na kulkę truskawka 18mm a druga bliżej cyplu ananas 16mm , dwa karpiki za 5 godzin siedzenia w deszczu . Jeden 1.5/2 kg a drugi taki bliżej 5 kg spod cypla 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.07.2018 o 09:30, Patryk98 napisał:

Karpiki biorą nawet bez necenia , dwie karpiowki wyrzucone na kulkę truskawka 18mm a druga bliżej cyplu ananas 16mm , dwa karpiki za 5 godzin siedzenia w deszczu . Jeden 1.5/2 kg a drugi taki bliżej 5 kg spod cypla 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Który to na 5 kg ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.