Skocz do zawartości

Filmy o tematyce wędkarskiej


krs

Rekomendowane odpowiedzi

No a w tym filmie jest gość, który przedstawił film z gościem, który miał okazję uścisnąć dłoń Micka Browna:) No i te dwa goście łowią - kumacie?:D

No i co z tego? Jak bym uścisnął dłoń Papieża to też byłbyś zachwycony?

Co do ***** i jego filmików - początki były ok, fajnie się oglądało itd. Nie liczyły się komentarze, subskrypcje, "klikajcie jak możecie" i takie tam pierdoły. Spontanicznie nagrane, ciekawi ludzie (Mongołek hehehe) i w ogóle. Od jakiegoś czasu to się zmieniło i na każdym filmiku na zakładce jest facjata ***** z podniesionym palcem. No żenujące jest to po prostu. Jakieś śmieszne blogi nie wiadomo po co i dla kogo. Publika się cieszy, klikają i jest ok. Poziom jest taki jaki jest. Wystarczy się zapoznać.

edit. cenzor ni uznaje Mr. L?

edit. To filtr antyspamowy :D

Edytowane przez Triple
niezrozumienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz91 nie wiem o co chodzi dokładnie, ale skoro stara ekipa go olała i już z nim na ryby nie jeździ, to chyba coś to znaczy.

Jako odskocznię proponuję drugą część "kulania kulek" by Supertopnik. Nie jestem karpiarzem, ale lubię oglądać jego filmiki. Gość mówi prosto, jasno i na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często łowię z żyłką wciśniętą w klips na kołowrotku co daje mi możliwość powtarzalności długości rzutów w 100% i w tym filmie jest ukazane jak odbezpieczyć żyłkę z klipsa w prosty i skuteczny sposób: od 8:22 się zaczyna Warunek jeden - dobrze wyregulowany hamulec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to w Rosji....Jak bym naszych widział nad Dunajcem mało co się nie posra.. !!!!Zwłaszcza 2 filmik....Sesja zdjęciowa a rybka prawie wyschła:mad:No i te muchy przy operatorze kamery niezły syf!!!!!!!!Tam był.No ale tak czy inaczej rybka piękna.

Edytowane przez RICARDO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Pomimo kalendarzowej wiosny zima nie odpuszcza. Za oknem znów przybyło pół metra śniegu. Dlatego też przesyłam Wam moje wspomnienia z majówki 2012. Może tak jak mnie, komuś z Was zrobi się cieplej na sercu i będzie mu łatwiej znieść rozłąkę z muchówką.

Only fly fishing - Bosnia and Hercegovina, Croatia, Slovenia. - YouTube

Pozdrawiam,

Artek.

Edytowane przez Artur Idec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.