Skocz do zawartości

II ZLOT PSW


wifer

Rekomendowane odpowiedzi

Nieuchronnie zbliżają się drugie urodziny PSW. Wypadało by to odpowiednio uczcić. W ciągu tych 2 lat naszej działalności spotkaliśmy się już 3 razy. Utarło się że są to spotkania towarzyskie, nie robimy żadnych zawodów natomiast kilka godzin przeznaczamy na wspólne wędkowanie a potem wymiana doświadczeń przy posiłku przygotowanym przez uczestników.

Tak było do tej pory. Myślę że może być tak nadal. W każdym razie każdy uczestnik wnosi coś dla reszty i to jest w zamian wpisowego.

Nie będę bardzo nowatorski w obecnej propozycji co do miejsca. Chciałbym abyśmy spotkali się nad Sanem w Rzuchowie a w razie niekorzystnych warunków nad zalewem w Ożannie. Termin proponuję na niedzielę 27 września. Nie wiem jak to się ma do kalendarza sportowego ale bez względu na wszystko nie chciał bym go zmieniać. Godzina - 7,30.

To jest moja propozycja - zapraszam do dyskusji.

Dla porządku informuję że w naszym Zlocie może wziąć każdy zarejestrowany uczestnik tegoż FORUM. Ponieważ do tej pory w naszych spotkaniach uczestniczyli przeważnie spinningiści, dlatego specjalne zaproszenie kieruję również do zwolenników innych metod wędkowania. Z A P R A S Z A M !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zawody są 27 września, więc termin jest dobry. Będę się starał aby zorganizować 2 wolne niedziele z rzędu i się stawić na spotkaniu.

Łukasz ale spotkanie ma być też 27 września to albo ja coś źle czytam z rana albo coś Ci się pomieszało ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W dniach 25-27.09.09 jest Spinning Bugu mam w planie jechać na te zawody ale jeśli czas i fundusze na to nie pozwolą,a woda w Sanie będzie ok (Ożanna mnie nie interesuje) to zjawię się na pewno.Postaram określić się jak najszybciej.

Ps.Jak przyjadę to na pewno nie sam tylko z dredem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz udział w zlocie stoi pod dużym znakiem zapytania,z przyczyn od nas niezależnych.Oczywiście chcielibyśmy być ,sprawa wyjaśni się chyba w tym tygodniu.

Jeśli chodzi o pytania związane z wędkarstwem to pytaj na forum ,nie mam wielkich tajemnic.Chyba że będziesz pytał o moje bardzo prywatne sprawy,to w tedy pytania wysyłaj na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.