Skocz do zawartości

Cierpisz


Bastuś z Bratko

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

W zeszła niedziele miałem zawody i powiem Ci tak. Jak to na Cierpiszu wiekszość łowiła drobną płotkę która tam rządzi, sporadycznie trafiały się krąpiki jak skalary oraz pare karpi ale nie wieksze jak 35cm ( sam złowiłem dwa 30 i 32 cm) sporo było jazia ale tylko nieliczne miały wymiar 25cm. Leszczy praktycznie zero, przynajmniej od strony zapory do połowy zbiornika nikt nie złowił, przynajmniej ja nie widziałem.Ktoś jeszcze złowił karasia i lina i to by było na tyle.Najlepszy wynik jak się nie myle to było lekko ponad 3 kg 

 

Jeszcze mam takie pytanie do osób które lepiej znają ten zbiornik. Czy dno zbiornika  jest twarde, czy raczej muliste ? bo cos mi sie zdaje że nie trafiam z gliną i podaje za ciężko a lekka ziemia torfowa może bedzie lepsza na ten zbiornik.

Edytowane przez kokos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Tam dużych ryb jest pewnie z kilka i to wszystko. Szczupaki powyżej wymiaru są na bieżąco beretowane i tylko takie po 30-40cm można z marszu złowić. 

Nie ma co oczekiwać po zbiorniku o powierzchni kilku hektarów w dodatku płytkim iż będą tam regularnie łowione duże drapieżniki.

Presja jest spora na te zbiorniki, nawet białoryb jest dość mocno skłuty. Dodatkowo wędkarze mają dość bujną fantazje i lubią powiększać ryby. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Pierwszy Lin w życiu. Jak na 2,5 latka gitara. Ile ja się musiałem poczekać na tego pierwszego... 

Gdyby nie te komary frajda byłaby jeszcze większą. Starsi

(3  i 6 lat) też połapali kilka płotek

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez rrs1914
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.